Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja külföldön...

Akinek a párja külföldön dolgozik (Hollandia, Anglia) hogyan oldjátok meg, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Kiköltöztem én is.
2014. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapig telefon segítségével, majd kimentem én is..
2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyanok írjanak akik távkapcsolatban élnek.
2014. szept. 14. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
4 éve élünk így. Férjem Svédországban, mi a gyerekkel itthon. Kb. 2-3 havonta látjuk egymást, hol mi megyünk, hol ő jön. Meg lehet szokni, de el is lehet(ne) távolodni egymástól. Szerintem ez attól függ nagyban, hogy mi van a párok "fejében".
2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mi egy jó éve élünk így. Minden nap skype-on beszélünk.

Négy hetet vagyok kint és egy hetet otthon.

A barátnőm már elég nehezen viseli.

Sokszor panaszkodik, hogy nem jó neki így meg volt olyan hogy a negyedik héten már nem is szólt hozzám.

Nekem szerintem sokkal nehezebb dolgom van, mert én négy kollégával élek egy házba, akikkel össze vagyok zárva ezalatt a négy hét alatt mind a szálláson mind a munkahelyen. Szóval nekem is rossz, de még sem panaszkodom és mutatom.

Ő még a szüleivel él, tehát nincs egyedül.

Sokkal rosszabb lenne a helyzet ha már lenne gyerek és minden teher rá ragadna.

2014. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi így kezdtük 14 hónap külön 3-4 havonta 12 nap találkozás. Aztán kimentem én is viszont sajnos most én végleg hazajöttem ő még legalább 1 évet kint lesz. Most sokkal nehezebb. mint mielőtt én is kimentem. Viszont most át tudom érzeni amit ő és nem csak mesél a semmiről hanem tudom miről beszél. De nagyon nagyon nehéz az elején azt hittem eltávolodunk egymástól de nem. Most nem tudom hogy lesz...
2014. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!