Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi magyarok. Haza...

Külföldi magyarok. Haza akartok majd költözni valamikor Magyarországra?

Figyelt kérdés

Külföldi magyarok.Haza akartok majd költözni valamikor Magyarországra?


Melyik külföldi országban éltek?

Van honvágyatok? Mennyi időt akartok külföldön tölteni?



2014. júl. 18. 08:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyesult Kiralysag. Ha nyernek a lotton, azonnal mennek, de amugy itt nem hiszem, hogy belathato idon belul visszakoltoznek. Elso evben volt honvagyam, de mar elmult. Harom eve vagyok itt, es most mar inkabb itt erzem kenyelmesebben magamat, mint Magyarorszagon. Nem otthon erzem magam, csak otthonosan. Viszont, ha Magyarorszagra megyek, akkor meg olyan, mintha kulfoldre mennek, ahol mindenkit megertek.
2014. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nehéz volt megszokni,hogy távol vagytok a családtól?
2014. júl. 18. 08:23
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, soha. Hollandiában elek, nincs honvágyam, nem is volt egy percig se es a hátralevő életemet itt akarom leélni,
2014. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Spanyolorszag. Soha. Nagy csodanak kellene tortennie, hogy valaha visszakoltozzunk.

Csalad hianyzik, de a fiatalabbak mar kezdenek szetszorodni a vilagban, egy-ket evtized es lehet, ahogy nem lesz kihez hazautazni.

2014. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nemetorszag, 9 eve, nem tervezzuk a hazaterest, nincs honvagyunk, nekem soha nem is volt, a lanyom 8 honapos volt amikor kijottunk, tehat o mar inkabb nemet mint magyar, a felesegemnek volt nehez nehany evig mert nem volt munkaja, de tobb mint 2 eve o is dolgozik.


Csaladdal ugyanugy tartjuk a kapcsolatot mintha otthon elnenk, akkor sem eltunk egy varosban mindannyian, minden hetvegen skype-olunk a szulokkel.


Sajat hazunk van, ez az otthonunk. Minek vagynank vissza?

2014. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
88%

Nem, soha többé.

Németországban.

Nincs honvágyam.

Hátralévő életemet itt szeretném leélni.

2014. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
5,5 éve élek Angliában, nem tervezek hazamenni, ha esetleg Angliából el is mennék(nincs tervbeb), akkor sem Magyarországra. Honvágyam az első 4-6 hónapban volt, de ahogy belerázódtam az itteni ritmusba, hétköznapokba, egyre kevésbé. Már 1,5 éve nem voltam otthon, legutóbb karácsonykor találkoztam a szülőkkel, de ők jöttek hozzám, nem én mentem.
2014. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
88%
Angliaban fel eve. Soha tobbet Magyarorszag! Remelem itt elhetem le a hatralevo eletem.
2014. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Igen, van honvágyam csak nem úgy, ahogy te kérdezed: amikor Magyaroszágon éltem, hónapszámra nem voltam otthon és abszolút nem volt honvágyam, ha kiteszem a lábam Vancouverből már egy hét után honvágyam van. Amikor megkérdezik hogy honnan vagyok valósi (az akcentust nehéz letagadni) akkor azt szoktam válaszolni hogy volt szerencsétlenségem Magyarországon születni de rendehoztam a dolgot amint tudtam!


Ez az otthonom, Kanada a hazám, Magyaroszág csak az a hely ahol születtem és ahonnan a fizikai és lelki sebeket hoztam.

2014. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Én 5 éve vagyok Németo-ban. 1-2 éven belül szeretnék haza költözni, a család miatt. Ha nem lennének, inkább máshová költöznék. De így muszály. Honvágyam sem igazán van. Csak a család és a barátok hiányoznak.

Egy ismerősöm, családdal 2 éve van itt, még 1-2 évig maradnak ők is.

2014. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!