Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm olvasott egy...

Egyik ismerősöm olvasott egy blogot és ezt átküldte belőle, nem találja az előzményei között, hogy mi volt a neve a blognak. Ha valaki olvasta megtudná mondani mi a neve? Esetleg tudna küldeni róla linket? Csak mert nagyon tetszik ez a sztori.

Figyelt kérdés

'Hátul belemarkolt a hajamba és elkezdte óvatosan hátrafelé húzni, mikor már odaakartam volna kapni hogy eresszen el de hirtelen két hideg kéz markolt bele az alkaromba és kulcsolta össze hátul. Fel jajdultam.

-Ááá, eressz el te állat!- köptem le a velem szemben ülő hapit vagyis Frederico Fete da Moort. A világ egyik legnagyobb maffiózója aki szőke lányokat kap el azért hogy majd dolgoztassa őket így is…úgy is. De azt senki nem tudja miért csak szőkék kellenek neki…

-Óóó, csinikém, talán fájt?- kérdezte gúnnyal a hangjában- hoppsz, itt van egy kis vér- csókolta meg a szám sarkát ahol pofon vágtak- pont itt. Kötözzétek meg!- emelte fel a hangját én meg rúgni és sikítozni kezdtem.

Nem tudom hol lehettem és most mi történt egy sötét szobába voltam megkötve egy székhez és felettem csak egy nagy reflektor. Éreztem hogy megint csurog a vér a számból és a kés meg az ostor nyomok a karomból és a combomból. Frissek voltak. A számban egy nagy kendő volt benyomorgatva.

Azt valahogy kitudtam lökni a számból. És valahogy éreztem hogy állnak mögöttem. Jól éreztem. Hátra kaptam a fejem és két nagy benga állat állt mögöttem egy nagy izomagyú fehér ember és egy hasonló csak néger. Akkor kinyílt az ajtó és 1 másik ájult lányt hoztak be. Őt is beültették a mellettem lévő székbe. Fölötte is felgyulladt egy reflektor és akkor már jobban láttam. Ő neki is vérzett a karja és combja… A szemét nyitogatta de az erős fény miatt nem nagyon ment neki. A szájában szintén egy kendő volt. És végre megmozdult szemeit is kinyitotta és értetlenül forgolódott. És mikor észrevett engem segítség kérően felém pillantgatott meg nyöszörgött én már nyitottam a számat. De észrevettek és vissza tömködték a számba de én rájuk haraptam.

-Te kis p***a - vágott pofon a néger és hatalmasat csattant az arcomon.

-Hadjátok békén. - szólt egy nagyon nyugodt és mély hang.'



2014. aug. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Benedvesedtem. Nekem is küld el mind
2014. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a sztori eléggé 'Szürke ötven árnyalata' másolatnak tűnik!
2014. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezt én is olvastam és erre én is kíváncsi lennék.
2014. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!