Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult kapcsolat? Nem...

Bonyolult kapcsolat? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Együtt élünk párommal van egy közös gyerekünk aki 9 hónapos lesz. Megbeszéltük az elején, hogy várunk a kistesó kérdéssel amíg egy évet be nem tölti. De este megkérdezte mikor akarok tesót. Azt mondtam, hogy még nem. Erre azt válaszolta, majd szül neki más. Ekkor furcsán néztem rá és azt mondta viccel nem csal meg. Megint megkérdezte azt mondtam hogy jövőre. Erre ő, akkor nem kell több...

Nem tudom ezt mire vélni...ki vagyok borulva. Nem tudom miért nem tud várni 4-5 hónapot. De amúgy is alig van velünk, ha szabadnapos akkor is. Fáradt és stresszes a meló miatt.

Amikor keltettem megkérdezte mi a baj nincs túl jó kedvem. Elmondtam, hogy amit este mondott, erre ő lesz ami lesz.

Én reagáltam túl a helyzetet? Nem tudom mit tegyek..


2014. szept. 16. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Először házasodjatok össze, azután legyen a második gyerek.

Nem biztos, hogy veled akarja leélni az életét.

2014. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem o is egy gyerek.
2014. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl, és én a helyedben igen csak várnék a kistesóval. Még csak 9 hónapos a pici, miért akartok ilyen gyorsan még egyet?
2014. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne legyen annyira nagy a korkülönbség, de a picim még sokat szopizik. Ezt sem érti meg, hogy minimum 1,5 éves koráig szeretném szopiztatni. Meg szeretnék picit pihenni értem ezt az éjszakai kelésekre. De ő akar sietni. /Múlthéten derült ki, hogy nővérem babát vár./
2014. szept. 16. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány a mostani gyerek?
2014. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiú.
2014. szept. 16. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a párod valóban gyerekesen viselkedik.


Házasodjatok össze előbb. Nekem erről a nagyon hirtelen gyereket akarok elgondolásról az jut eszembe, hogy ilyen gyorsan ki is fog belőle ábrándulni, és ott maradsz két csöppséggel egyedül.

Felnőtt, érett férfi nem így viselkedik, mint egy hisztis gyerek, hogy azonnal kapjam meg, vagy keresek mást.

2014. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor én is csak azt tudom mondani, hogy egy hisztis gyerek a párod.


Egy gyerek sem való neki nemhogy kettő.

2014. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden ember mas, nem altalanositok csak elmeselem az en tortenetem.

A parom 4 ev utan karacsonykor megkerte a kezem (ekkor, mint utobb kideult mar szeretoje volt es azt gondolta ezzel a lepesevel kozelebb kerul hozzam es eltudja hagyni a szeetojet), en igent mondtam es megbeszeltunk egy szep oszi eskuvot.

Tavasszal mondogatta, hogy talal o mast is aki hozza menne (ha en nem akarok) kerdeztem ez mi volt? o meg mosolygott atolelt es azt mondta csak viccelt. Nyarra egyre tobb ilyen "vicce" volt, lassan ezdtuk tervezgettni az eskuvot es akkor kitalalta, hogy mire varunk legyen egy gyerekunk most! Nekem nagyon furcsa volt akkoriba a viselkedese es leultem vele beszelni amibol veszekedes lett majd szakitas! Kiderult a szereto terhes lett es azert akart gyereket hogy nehagyjam el ha kiderul.

2014. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!