Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyet csinálni csak...

Lehet ilyet csinálni csak úgy, vagy bírósághoz kéne fordulni?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy gyereke, akit az anyja nevel, de a férjem is sokat van vele. Gyerekelhelyezés nem volt, mert nem voltak házasok és mindenben megegyeztek. Az anyja egy ideje munkanélküli, ezért megkért minket, hogy pár hónapig lakjon nálunk a gyerek. Felmondja az albérletet, a testvéréhez költözik és ha talál állást, akkor keres új albérletet.


A férjem szerint ez így rendben van, majd ha 1 év múlva sem változik a helyzet, akkor menne bíróságra.


Szerintem viszont el kéne menni bíróságra, és csak utána befogadni a gyereket. Egyébként is gyanús, hogy csak le akarja passzolni úgy, hogy ne kelljen gyt-t fizetnie.


2014. szept. 16. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A férjednek igaza van, ilyen esetben tök természetes, hogy befogadja a gyereket:D
2014. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Te rendkívül okos,féltékeny nő!Gondolom az anyuka azért akarja "lepasszolni" mert NEKI van annyi esze,hogy munka nélkül nincs pénz,pénz nélkül meg nem tud enni adni a gyereknek! GYANÚS!!! Istenkém!Inkább büszke lennél a párodra,hogy milyen jó apa,nem olyan tróger,aki le se sz*rja a gyerekét!
2014. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

*Szerintem viszont el kéne menni bíróságra,


Hogy húzd az időt, addig se kerül oda a gyereke:D Értjük:D

2014. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Talán esetleg valaki annak a szerencsétlen kölöknek is nézhetné az érdekeit.
2014. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon furcsa, hogy egy anya nem ragaszkodik foggal-körömmel a gyerekéhez. Mi van, ha aztán nem akar visszaköltözni? Ha a bíróság végleg az apjának ítéli? Egy anya megoldja bárhogy, de nem mond le a gyerekéről. Nekem ez nagyon gyanús.
2014. szept. 16. 19:39
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
5 Ott marad a kölök nálatok, mig önálló nem lesz:D Gyanús, hogy nem fogod tudni lepasszolni:DD
2014. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Gyerektartást attól még fizetni kell. Mit is szoktak itt munkanélküli apáknak írni? Ja attól még gyereknek enni kell, hogy nem dolgozik a szülő. Kérjétek az állami megelőlegezést ha nem tud fizetni tartósan.
2014. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
7 Kérjen a kérdező:DD
2014. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gyerektartást sem fog fizetni, ami a férjem szerint szintén természetes, mert amikor a férjem volt tartósan táppénzen, ő is kevesebbet adott. De szerintem ez így akkor sem jó.
2014. szept. 16. 19:47
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Azt csak te hiszed, hogy egy anya bárhogy megoldja a gyerek eltartását! Ha munkanélküli, akkor a gyerek érdekét nézi, amikor az apukához küldi a gyereket, ahelyett, hogy a tartásdíjat akarná megemeltetni.

Te is csak a tartásdíj miatt akarod Bíróságra küldeni a férjedet.

A férjednek van igaza, nem neked.

2014. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!