Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg párokat elfogadnak az...

Meleg párokat elfogadnak az emberek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem.
2014. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagy altalanossagban nem. Nem azt mondom hogy ez jo, de genetikailag is igy vagyunk kodolva. A tyukok is szetcsipkedik amelyik pl. santa vagy ilyenek. A normalis meg nem a meleg. Attol meg nem kene hogy igy legyen, de a lwgtobben nem fogadjak el.
2014. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.


Akik elfogadják őket, nem itt köpködik a mérget.

2014. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én teljes mértékben elfogadom. Nem is értem azokat akik nem. Ők is ugyan olyan emberek és megérdemlik a boldogságot azzal akit szeretnek, és nem kéne hogy számítson milyen nemű a másik. Akik emiatt bántanak bárkit is, ugyan olyan megvetni valóak mint a rasszisták. Mennyivel szebb lenne a világ, ha mindenki elfogadná mások másságát...
2014. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Én igen szerintem pont olyan emberek mint más.

Felőlem akár smárolhattok is az utcán, nincs vele bajom.


Csak a Szebb Jövőző homofob Hitler imádó emberkéket kerüljétek. Mondjuk őket én is utálom pedig nem vagyok meleg.


És most a homofobok lepontoznak :D

2014. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédom is meleg, az egyik munkatársam is az, engem nem zavar.
2014. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy részük igen,van aki viszont nem
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól fugg
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ekvivalens abszolút konzervatív liberális vagyok. Ez azt jelenti, hogy mindent elfogadok (amíg nekem nem árt). Azt is, ha valaki homoszexuális, azt is, ha egy homoszexuális pár együtt éli az életét, és azt is, ha valakinek ettől felfordul a gyomra.

Ha elfogadjuk a homoszexualitást, igenis fogadjuk el a homofóbiát is.

Hasonlóan vélekedem a rasszizmusról. Elfogadom a negrideket, az ázsiaiakat, de semmi bajom a kommunistákkal, a neonácikkal, vagy épp a rasszistákkal sem.

Amíg nekem nem árt, nem vagyok hajlandó foglalkozni senkivel. Javaslom ezt a hozzáállást mindenkinek. Messzebbre juthatnánk.

2014. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó hozzászólóval.

Pont nem befolyásolja az életemet, hogy ki kivel él, vagy dug, úgyhogy részemről áldásom a melegekre.

2014. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!