Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy az emberek csak elviselnek engem és nem elfogadnak?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy a legtöbb ember engem szimplán elvisel, és nem elfogad. Mármint. Lány vagyok, 16 éves, nem cigizek, nem drogozok és nem iszok. Nem voltam még bebaszva sem, egyetlen egy barátom volt, szűz vagyok, nem járok bulizni. Tehát a mostani átlagtól egy pöppet eltérő. És így a közösség inkább csak elvisel, nem elfogad. :s

2014. júl. 21. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenki látja, hogy szűz vagy ezért közösítenek ki -.-""
2014. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a körülötted lévő emberek csak elviselnek akkor rossz emberek vannak körülötted, keress olyanokat akik el is fogadnak, mert olyanok mint te. Nem próbálj meg egy olyan közegbe beférkőzni ami nem a sajátod. Léteznek még olyanok mint te csak keresni kell. Én ilyen idősként mindig kilógtam a sorból, most 30 éves fejjel is. De találok olyan embereket akikkel egy hullám hosszon vagyok, pedig látszólag nagyon különbözöm tőlük. Ne próbáld meg magad belepréselni egy formába, mert utálni fogod. Ha magadra kényszeríted az ő viselkedésüket, külsőleg próbálsz hasonlítani rájuk, csak azért hogy elfogadjanak akkor rossz úton jársz. Mindig emlékezz rá, hogy nem vagyunk egyformák, úgy k..va unalmas lenne az élet. :) Ja és még valami, első sorban fogadd el magad, és mások is el fognak. Tudom közhelyesnek hangzik, de tényleg igaz.
2014. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:

en kb ugyan ez vagyok fiuban, de szeretek igy elni, nyugisan. Megtalaltam a helyem, megtalaltam olyanok tarsasagat akivel jol kejovok, ezt tanacsolom neked is ;)

17/f

2014. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!