Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek egy túl súlyos embert jobban elfogadnak mint egy anorexiás embert?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Magánvéleményem szerint a jelentős túlsúllyal rendelkező emberek életvidámak, elfogadják magukat és a kinézetüket, és aranyosabbak, mosolygósabbak, vidámabbak mint az anorexiások...

Öröm velük társalogni...

2011. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Az anorexiás csak azzal foglalkozik, hogy "dagadt", és ezért szomorú. Sok túlsúlyos meg elfogadja, hogy ő ilyen és boldogan él, mert sokan mások is elfogadják.
2011. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszi, de mi van akkor ha nem ismered? a túlsúlyosat megse látják, ha van pl a buszon egy anorexiás..
2011. aug. 5. 13:56
 4/26 A kérdező kommentje:
én nem vagyok "dagadt" szeretnék hízni csak kórosan sovány vagyok. 183 cm/54kg...
2011. aug. 5. 13:57
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a helyzet, akkor teljesen felesleges a kérdés. Minden a kisugárzáson múlik, nem azon hogy hány kiló vagy.
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
de. meglátják a túlsúlyosat is. csak mivel, hogy te "áldozat" ezt nem veszed észre.
2011. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Mert a túl súlyosak általában kedvesebbek,vidámabbak,viccesebbek,mosolygósabbak mint az átlag emberek,lehet hogy ezzel próbálják kompenzálni a túlsúlyukat,illetve van aki elfogadja magát,és kész,örül az életnek.Az anorexiások meg inkább besavanyodottak,mindig dagadtnak látják magukat,nincs bennük sok élet(tisztelet a kivételnek!).Mindkettőre van példám,és ez tényleg így van.
2011. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
A túlsúly a ma emberénél már-már természetes jelenség,sajnos(nem mintha nem lenne veszélyes a cukorbetegség,szívbetegség stb.előidézésében)Ha valaki kórosan sovány akkor azt betegnek gondolják.Vagy mert ők dagik irigykednek rá...
2011. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Te egyél egészségesen(én a helyedben szednék multivitamint,ez segíthet a hízásban)és ne foglalkozz az emberekkel.Ne nézd,hogy ki mit mond,mert akkor örökké szorongani fogsz.Fölösleges.
2011. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem épp elég nehéz lehet a ducibb embereknek is. Azért jó sok olyan helyzet van, hogy kicsúfolják, kinevetik őket, akár ha az iskolákat is nézzük. Viszont azzal is egyetértek, hogy ők tényleg (az esetek többségében) vidámabbak, felszabadultabbak, és így az emberek szeretik a társaságukat. De szerintem mindkettőt megnézik az utcán, csak a túlsúlyos ember látványa természetes és úgy érzed, nem anyira tehet róla, míg az anorexiás kategóriánál van egy olyan érzésed, hogy túlzásba vitte a magával meg nem való elégedést és azért jutott oda. (pedig annak se feltétlenül az az oka...)
2011. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!