Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuloknek nem fajo dolog az...

A szuloknek nem fajo dolog az hogy latjak ahogy felno a gyerekuk?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fájó? Az a jó hogy látom, hogy nő, okosodik, megáll a maga lábán. Megtalálja a helyét a világban.
2014. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni az üresfészek-szindróma, hogy amint elköltözik a gyerek (mondjuk egyetemre megy), belakják a korábbi tereit, szobáját.:) Ez tök normális reakció, és valahol a felnövéshez kapcsolható.:)
2014. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,en elvezem. Cukik voltak picinek es orommel megcsinaltam minden feladatot, de most orulok hogy nagyobbak, egy csomo dolgot megbeszelhetek veluk es olyan dolgokat tehetunk pl utazas, ami kicsikel nehez lett volna. Attol se vagyok ketsegbeesve, hogy majd kirepulnek, remelem majd hozzak az unokakat.
2014. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam, akkora tapasztalatom még nincsen, de leírom én hogy érzek. Egyrészről boldog vagyok, hogy látom ahogy nő, egyre okosabb, értelmesebb, kezd kinyílni a világ felé, barátkozik, beszélget, tanul, fejlődik. Másrészről mindig meghalok egy kicsit, amikor először csinál valamit önállóan, amihez én már nem kellek. A szoptatás vége, az első kanál étel amit egyedül evett, az első nap amit nélkülem töltött, az első éjszaka amikor egyedül aludt el. Később jön majd, az óvoda, iskola, és a többi. Nem lesz könnyű, de ez az élet.
2014. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem fáj.Minden kornak megvan a maga szépsége.Nekem az fáj volt pofájuk ilyen gyorsan megöregedni:))
2014. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!