Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem kivan borulva! Nem...

Feleségem kivan borulva! Nem beszél velem, egésznap fekszik az ágyban, nem akar szeretkezni, ha átölelem ellök magától, nem akar sehova jönni velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kiborult rám,mindenért hibáztat,valamiért besokalt rám.Nem élünk rosszul,szeretem,vannak hibáim ez tény,de nem járok inni,nem lógok haverokkal,józan életet élek.Nem bántom,se lelkileg se testileg.Azt mondja hagyjam kicsit magára,mert már néha sok vagyok neki.Egyik napról a másikra lett ilyen,1 hete még mindent együtt csináltunk,együtt megyünk hétvégén vásárolni,szexuális életünk is rendben van(volt).Sok közös programunk szokott lenni,de azért a szabad tér is megvan kettőnk között,nem korlátozzuk egymást.Azt gondoltam harmoniában élünk egymással.Tegnap elött óta ilyen,haza jött munkából,már akkor láttam valami baj van.Nmóem beszél velem,ha hozzá akarok bújni vagy szeretgetni ellök magától,puszit sem ad,szeretkezni sem akar velem.Egész nap fekszik az ágyban,régen soha nem csinált ilyet,mindig jöttünk mentünk.Hétvégén hétköznap is.Megmondom férfiassan kicsit kétsége vagyok esve!!Mit csinálhatnék?Nem egy házicseléd,nagyon sok mindenben segíTek neki és támogatom,gyerekünk sincs még.
2014. szept. 20. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az volt az első gondolatom mint a 8-asnak
2014. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 intrepid ***** válasza:
49%
Lehet otthagyta a régi szeretője, és fel kell ezt dolgoznia.
2014. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy a munkahelyén van valami. Legyél vele türelmes, derítsd ki. Nem biztos, hogy veled van a baj. Viszont az fontos lenne, hogy elmondja.
2014. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A munkahelyi szeretője dobta.

Azért vagy most túl sok.

2014. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha épp tele van a töke veled, akkor baromira nem fog sze.xelni sem....ugye nem gondoltad, hogy ha lelkileg nincs jól.....akkor majd testileg meg díjazná a közeledésedet? Miért borult ki rád? Mit tettél, mondtál? Ha nem tudod, tudd meg...beszélgessetek...
2014. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Visszanézhetnéd az elmúlt heti programját,hogy nem járt-e véletlenül orvosnál!

Csak egy tipp! Nem kell mindjárt erőszakra meg csalásra gondolni!

2014. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hello! Lehet tudni azóta, hogy mi volt a probléma?
2020. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!