Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/hölgyek! 4 hónap...

Feleségek/hölgyek! 4 hónap munkanélküliség okot ad arra hogy egy férfit kidobjatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem, ha folyamatosan keresi és igyekszik megragadni minden lehetőséget.


A hajlandóság hiánya azonban igen, akkor 1 hónap is.

2014. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A munkanélküliség alapjában nem.

Az viszont igen, ha ezután nem tesz semmit azért, hogy munkája legyen, vagy nem segít semmit a házimunkában, mert "az a nők dolga", esetleg a maradék pénzét elszórja kocsmában, stb stb.

2014. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem válóok, de ha már 2 fűszálat nem teszel keresztbe azért, hogy legyen, akkor igen. Ha még meg is fejeled azzal, hogy nem csinálod meg a házimunkát, akkor már nagyon morcos lennék, és megmutatnám a kijáratot. Na meg a kocsma lenne az, ami miatt szélnek eresztenélek.
2014. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
A 2-3-as válaszolókkal teljesen egyetértek: fel kell találd magad mindenképpen és ha nagyon rossz tipusú és alacsony fizetésű munkahelyet kell bevállalj pár hónapra, ám legyen egy ideig. Feleségként pedig biztos besegitenék a jobb állás keresésében.
2014. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem vagytok gazdagok, arra az időszakra egy férfinak bármilyen munkát illenék elvállalni. Havonta egy teljes fizetés kiesik, ami sok estben nagy gond forrása.

Ha kihagyna nevetséges kifogásokkal valamit -mert alacsonyabb beosztású- mint a korábbi ki kell dobni.

2014. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

az én párom 2 honapig volt munkanelkuli... nem hagytam el mert kereste,és tudtam hogy nem konnyu,nem csak ült és nezett ki a fejebol.. regota dolgozik,kb 1 hetig nem keresett, ( azaz járkált elkuldte az onéletrajzot sok helyre meg igy ) na szóval 1 hetig kicsit pihent.. 17 eves kora ota folyamatosan dolgozik.. kicsit kikapcsolodott.

mostmár van munkája,jol keres,halistennek.

2014. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Te talán kidobnál egy beteg embert, csak mert beteg és nem tud dolgozni? Ennyit jelent a holtomiglan?


Az más tészta, ha jól láthatóan nem is akar dolgozni, és közben szó nélkül elkölti a család pénzét, hogy a gyerekeinek sem jut ennivalóra, ruhára, cipőre sem. A négy hónapot sem várnám meg.

2014. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a pasi hozállásától függ ha nem látom az erőlködést, ha előadja a tipikus lúzert szakítanék mert hosszútávon el nem tartok egy gyenge nyavajgó gépet
2014. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az illető férfit elfogadtam társamnak, akkor kitartok mellette: tényleg jóban-rosszban. Aki "tehet róla", vagyis kényelmes neki a munkanélküliség, azt eleve nem választom társamnak. Ha pedig nem tehet róla, és mindent megtesz, hogy munkához jusson, akkor megérdemli, hogy mellette álljak.
2014. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem. Volt, hogy egyszerre lettünk munkanélküliek, hála az égnek 2 héten belül találtunk munkát mindketten újra. Most ilyenkor mi van?

Nem azért mentem hozzá, hogy az első gondnál sz.ban hagyjam. Együtt oldjuk meg. Ha nem is akarna keresni, az más lenne, ott lehet, nem is várnék 4 hónapot, nem is tudnánk megélni az én fizetésemből.

2014. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!