Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/hölgyek! 4 hónap...

Feleségek/hölgyek! 4 hónap munkanélküliség okot ad arra hogy egy férfit kidobjatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem.Még ennél jóval több sem,abban az esetben ha folyamatosan keres,és akár végzettségen aluli munkát is elfogad addig míg nincsen jobb.
2014. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, pedig voltam ilyen helyzetben.Sőt, egy házassági válság(megcsalás)után voltunk.

Jó alkalom lett volna, hogy bosszút álljak rajta,ha olyan vagyok...


Mégis bátorította, biztattam, és azt az időt próbáltuk kihasználni,amire eddig nem jutott idő, megtettük.


Talált munkát végül, 4-5 hónap alatt, pedig ez az a térség, ahol szinte alig akad munka...


Nekem van munkám, és tartalékunk is van,rosszabb időkre.


Viszont,ahogy írják is többen előre, azt én se tolerálnám, hogy hosszú ideig én tartsam el, mert nem fogad el bármilyen melót, mert válogat, ill. büdös neki a munka, és még otthon se segít...

2014. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es, megcsalás után vele maradtál? Ez már itt sántít, nem túl mérvadó...
2014. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen,vele maradtam,miért?

23 éves házasságot nem fogok kidobni egy félrelépésért,...de mindegy, nem magyarázkodom.Csak hogy árnyaltabb legyen a kép,írtam le a teljes sztorit.


Ha nem történik meg, se dobom ki azért, mert elvesztette a munkáját,és nem talál rögtön...


De lehet, hogy más, másként gondolja, az az ő dolga.

2014. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze, nem is akartam magyarázkodást, csak fiatal vagyok még.... nem tudom, mi lesz 23 év után :)...


Azt honnan tudod, hogy többször nem teszi meg?


Köszi, hogy válaszoltál!

2014. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


Nem tudom biztosra ,hogy nem teszi meg újból,ilyet balgaság volna állítani, hiszen csak a halál biztos...:)


Soha nincs semmire garancia az életben.


Csak remélni tudom, mert jó lecke volt ez mindkettőnknek.Azért hülye én se vagyok, tudatosítottam benne, hogy még 1x nem fordulhat elő, mert akkor vége,ezt ő is tudja...

Mi 46,47 évesek vagyunk amúgy felnőtt gyerekeink vannak már.

2014. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én a másik fél vagyok, a férj.

Nekem pár hónapja nincs munkám, de nagyon keresek, az mellett az idegen nyelvet tanulom napi 6-7 órában itthon, egyedül, a ház körül alap dolgokat megcsinálok természetesen.

Viszont a feleségem elhidegült tőlem, a barátnői fontosabbak számára (úgy érzem), az első időben biztatott, de most már nem foglalkozik velem, teljesen elhidegültünk, 15 év házasság után. :(

TUDOM, hogy lesz újra munkám, nagyon sok helyre jelentkeztem, kész vagyok megalkuvásra is (hobbik lemondása/csökkentése a kevés pénz-sok munka oltárán), de erre nem készültem fel, hogy emiatt szétmenjünk, mert a feleségem nem akar várni.

Hozzáteszem van bőven tartalékpénzünk, nem kocsmázom, még csak nem is kávézom, de a feleségem még ilyen időkben is megveszi a heti 1 pár cipőt meg a sok női dolgot, mert úgymond ő "megdologzik" érte.

Én meg nem szólhatok.... Legalábbis nem érzem jogosnak most.

Nem tudom mi lesz a családdal, de munka TUDOM hogy lesz.

2014. okt. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!