Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy férfi úgy fog bánni a...

"Egy férfi úgy fog bánni a feleségével, ahogy az anyjával bánik. " Ti mit tapasztaltok, igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy férfi úgy fog bánni a feleségével, ahogy az apja bánt az anyjával. Viszont ez nem egyetemes érvényű, az ember képes a változásra, még ha rossz példát is látott.
2014. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem ennyire egyértelmű, mivel sok férfi megjátsza magát még az anyjával szemben is. Az jobban számít, hogy mit érez valóban az anyja iránt, de ez nem biztos, hogy kiderül.


Az fontos, hogy a férfi szeresse a nőket, általában női nemet, tisztelje. Fontos, hogy hogy beszél azokról a nőkről akik közel állnak hozzá, de nem szerelmek voltak.

2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom olyan 90%-ban igaz.A volt férjem mindig utálatos és lekezelő az anyjával,akárhányszor náluk voltunk valamin összekiabáltak.Az évek folyamán velem is mindig egyre rosszabb stílusban beszélt,sztem ha nem hagyom ott,és együtt élünk továbbra is,kb úgy kezelne mint az anyját.A mostani férjem,tiszteli,szereti az anyukáját,mindig nagyon szépen viselkedik,és beszél vele,velem ugyanúgy.
2014. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint nagyjából igaz.
2014. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nem.
2014. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nagy baromságnak tartom max természetéből lehet hogy türelmes az anyjához aztán akkor a többi nőhöz is de önmagában én ebbe nem hiszek.

Akkor a sok egyedülálló anya fia kitől vesz ehhez példát. Vagy ez fordítva nem igaz.

2014. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!