Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanaz a férfi lett a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a férfi lett a férjed vagyis gyermekeid apja mint aki a szüzességed is elvette mint ahogy nálunk is történt?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori, hogy az lesz valakinek a férje és gyermekeinek az apja is aki korábban elvette a szüzességét xy évesen?
2010. máj. 30. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem. De nem is örültem volna neki. N/32
2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez elég ritka.

Én nem tartok még ott, hogy gyermekem szülessen vagy férjhez menjek, de én még mindig azzal a fiúval járok, aki elvette a szüzességem. 13 évesen jöttünk össze, persze nem akkor feküdtünk le és akkor még csak fogtuk egymás kezét :) De lényeg, hogy azóta együtt vagyunk, aztán...ki tudja mi lesz.


18/L

2010. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez manapság elég ritka. Nálam a második fiú lett a férjem és a gyerekem apja. A szúzességem elvesztése "érzelmi baleset" volt.
2010. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
nekem igen :)19évesen mentem hozzá. most 28 vagyok és van egy gyerekünk.
2010. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyesmi,de ez elég ritka,főleg manapság.Ezt most nem pejoratív értelemben mondtam/írtam,félreértés ne essék,de tény,hogy más világot élünk,mint mondjuk 20 éve.Ami természetesen nem feltétlenül rossz.
2010. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
97%
Nekem is. :) 26 éves vagyok és 10 éve ismerjük egymást, 6év járás után másfél éve volt az esküvőnk.
2010. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
nekem se o lett hal Istennek!!!
2010. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
nah még csak az kéne! remélem nem tör rám valami agybaj, hogy újrakezdjem vele, férjhez menjek hozzá és még gyerekeket is szüljek...pfúj!
2010. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem rossz, hogy manapság már ez nagyon ritka. Valahogy nem tartom természetesnek, hogy az ember nem "éli ki magát". Ezzel nem arra célzok, hogy legyen qrva, de ez a két véglet. Nem beszélve arról, hogy a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, legalábbis szerintem és tegyük fel, hogy akivel elveszti az ember, azzal sosem tudja igazán élvezni. Nálam ez egy kizáró ok.
2010. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát nálunk így van...

Összejöttünk 14-16 évesen (én 14 ő 16), akkor lefeküdtünk, együtt voltunk 4 évig.

Majd pár év múlva megint egymásra találtunk, és mindketten úgy érezzük, hogy megtaláltuk életünk párját :)

Persze mi közbe éltünk is.. Elég sok partnerünk volt, kerestük azt, akivel boldogok lehettünk volna. Nekem 21, neki 32 volt.


27/nő

2010. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!