Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mennyire adtok...

Feleségek, mennyire adtok arra, hogy otthon is jól nézzetek ki?

Figyelt kérdés
Azaz mibe öltözködtök, mit csináltok a hajatokkal egy átlagos otthoni napon?
2010. jan. 20. 16:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyanúgy felöltözöm otthon, mintha mennék valahova. Általában nőiesen, többé-kevésbé elegáns ruhában vagyok itthon (farmer+elegánsabb felső, cicanadrág+szoknya+szerényebb felső, elegánsabb nadrág+szerényebb felső), főzéshez pedig kötényt használok. Nap közben is dobok magamra valamilyen sminket, a hajam főzés közben összefogom, előtte, utána attól függ, hogy egyébként hogy volt. A párommal négy éve vagyunk együtt és büszke vagyok arra, hogy még mai napig kapok bókot a páromtól, hogy milyen csinos vagyok.

Szerintem fontos, hogy anyaként, feleségként NŐK maradjunk és adjunk magunkra. Ezzel önmagunkat és a párunkat is megtiszteljük.

2010. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
48%

Én mindig figyelek arra, hogy otthon is rendesen és vonzón legyek felöltözve, de ugyanakkor kényelmesen is.

Nincs melegitö, hanem vagy kényelmes farmer vagy szoknya, tiszta!! és csinos póló (nem drága fajta, nem ami már másra nem jó), hanem veszek olcsóbbat, amit az utcán is hordanék pl. boltba menni. Ennek az az elönye is megvan, hogy ha nem lötyögös, kinyúlt a ruha, akkor nem zabál az ember annyit, mert szorit - kisebb esélye az elhizásnak.

A hajam mindig tiszta, megmosott, rendesen megfésülve - esetleg összefogva, de akkor is úgy, hogy azért frizira legyen (tisztességes copf), nem olyan "kötöttem rá egy csomót, hogy me lógjon a szemembe".


Szerintem egy férjnek elég kiábránditó, hogy a legtöbb esetben egy elfanyagolt kinézetü növel kell otthon együtt lennie, mondván, hogy igy kényelmes a feleségnek. Utánna meg csodálkoznak, hogy esetleg félrelép - de ha minden más nö (munkahelyen, utcán, ismerösöknél) igényesebben néz ki, akkor nem csoda. Ha valaki tartós és jó kapcsoltot akar, akkor vegye a fáradtságot és a PÁRJA kedvéért IS csinositsa ki magát, ne csak az idegenek (munkatárs, szomszéd, másik emberek) kedvéért, elvégre csak ne büntesse azzal, hogy egy lompos növel kelljen élnie.

2010. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
A ma 16:58-as vagyok: mi 22 éve vagyunk házasok, és még mindig szokott bókolni a férjem, hogy milyen csinos vagyok.
2010. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%
Farmert szeretek otthon is hordani,nem kopott,nem rojtos,de nem is levis.Vannak itthoni pólóim.Ezek is jól néznek ki,akár utcára is,de ezeket kineveztem itthoninak.Főleg a színekre figyelek oda,hogy olyan legyen,ami jól áll és amit a párom is szeret.Itthon nem sminkelek,mert hamar begyullad a szemem,de korrektort mindig használok,hogy ne legyen karikás a szemem.A hajamra kényes vagyok,az mindig be van lőve,magam miatt,mert ez már mánia nálam.Ne gondoljatok Rém rendes családos hajkoronára,halom hajlakkal,de mindig ápolt és jól áll lakk nélkül is.Van egy parfümöm,ami nem túl drága,de a férjem kedvenc illata,ebből használok minden nap,hozzátartozik,hogy jól érezzem magam.Tényleg fontos,hogy a párunk szépnek találjon feleségként is otthon,de nekem az is fontos,hogy a párom se legyen igénytelen és ne csak ő várja el tőlem,hogy adjak magamra.Neki főleg rövidnadrágjai vagy farmere van itthonra,szintén itthonra kinevezett pólókkal.Mindig megborotválkozik a kedvemért még hétvégén is.
2010. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Én itthon csak tréningben vagyok. Sokkal kényelmesebb nekem, mint pl farmerban takarítani, ücsörögni. Ha elmegyek valahova, akkor persze szépen felöltözöm. De itthon nem. Párom is csak tréningben van.
2010. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%
Báliruha a minimum! Attól még, hogy otthon van az ember lánya, még nem kell elhagynia magát! És ha jön a postás ugye
2010. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
12%

Az utolsó kettö nagyon viccesnek érze magát: persze lehet otthon kinyúlt melegitöben is mászkálni, de ha ennyire nem tiszteled a férjedet, hogy mindenki kedvéért kicsinositod magad, csak éppen az ö kedvéért nem, akkor ne csodálkozz, ha nem sokáig tart a házasságod.


Az utolsónak meg: báli ruháról nem volt szó, csak áplot külsöröl, csinos ÉS kényelmes öltözetröl. (És föleg NEM a postás miatt)

2010. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%

èn egy edzös naciban vagyok, amit már nem veszek fel ha tornázni megyek, de még nem szakadt, nem nyúlott. felsöket veszek itthonit, ha olyan folt lesz rajta amit nem tudok kimosni akkor kidobom, ha foltos lesz a ruhám egyböl lecserélem. konyhában használok kötényt.

Hajam amúgy is kibontva viselem de ha otthon vagyunk egésznap akkor is reggel egyböl megfésülöm.

2010. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

én rózsaszín köntösbe vagyok, az szexi és kényelmes is :)

najó, nem mindig

2010. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

Én itthon melegítőben vagyok,néha farmerban.A hajam mindig frissen mosott,tiszta,illatos,néha összefogom,de frizurát nem csinálok.Nem is sminkelem magam.Kerülöm a szakadt,régi,kinyúlt ruhákat,de azért mégis a kényelemre törekszem.Párom is kényelmesen öltözködik,de ez nem megy az ápoltság rovására,mindig illatos,borotválkozik.Szerintem ez az aranyközépút.

Egyébként tényleg igaz,hogy az embernek nem szabad elhagynia magát,és az alap ápoltság meg kell ,hogy legyen.Viszont nem csak ezen múlik,meg tudsz-e tartani valakit,hanem még sok minden máson is.Természetesen ezen IS múlik,de nem kizárólagosan ezen.

2010. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!