Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előző munkahelyemen egy...

Az előző munkahelyemen egy szociopata, i. diota volt a főnököm, azóta teljesen elment az önbizalmam és már lett volna munkám, de azóta nem bízom már senkiben! Már a feleségem is ki akar dobni! Mit tegyekM?

Figyelt kérdés
Az előző főnököm egy pszichopata,szociopata,megalomániás,paranoiás barom volt.Egyszerűen kellett a pénz,ezért muszáj volt azt a munkát csinálnom.Majd végül elküldtek,de őszintén szólva meg is könnyebültem.Azon a munkahelyen olyan szinten elment az önbizalmam,hogy már nem bizok senkiben.Teljesen antiszociális lettem és kb ha meghallom azt a szót hogy főnökkel kell interjúra menni,kb úgy megyek oda hogy ez is biztos egy barom és legszívesebben az összes magyar vállalkozót felpofoznám.El kellenne mennem pszichológushoz vagy mit tegyek?Egyszerűen olyan szinten elment a bizalmam az emberek iránt és az önbizalmam,hogy már a feleségem is fontolgatja hogy elhagy.Amúgy nem régóta vagyok munkanélkül,pár hónapja.Mit tehetnék?Tippeket tanácsokat várok!
2014. szept. 22. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem a volt főnököd hibája. Ha gondod van, keress szaksegítséget, de ne kend a magánéleti és személyes problémádat egy ex-főnökre, mert egyrészt nem túl férfias ovis módjára Pistikére mutogatni, másrészt felnőtt ember felelősséget vállal a tetteiért, érzéseiért. Tegyél ellene, ha nem tetszik valami! N30
2014. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves 30 éves nő!


A helyzet az hogy én nem kenem senkire,egészen addig rendben volt a magánéletem és minden rendben volt.De mivel nagyon kellett a pénz,és nem vagyok logós fajta és inkább dolgozom,úgy döntöttem jobb mint a semmi!

Szerinted kedves 30 éves nő!?Az normális hogy a helyemen azóta 3 hónap alatt,már 11 ember megfordult?Én 5 hónapig húztam ott!Elötte is ez volt,az előző kollégám is azért ment el,mert depressziós lett és mesélte hogy amíg ő ott volt,abban az 1-15 évben vagy 25 ember fordult meg.Az szerinted normális hogy ekkora fluktációa van?

2014. szept. 22. 12:16
 3/15 A kérdező kommentje:
* abban az 1-1.5 évben
2014. szept. 22. 12:21
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Śzar főnököt mindig ki lehet fogni, pech, de egy szerető feleség ritka, szedd már össze magad!

Ha a házasságod tönkre teszed, azt már nem foghatod majd a volt főnöködre, koncentrálj a jelenre.


Már nem dolgozol ott, mégis még mindig azt ecseteled, hányan fordultak meg ott utánad.

Szerintem te csak azt akarod, hogy a környezeted ismerje el, mennyire rossz volt neked.

Csakhogy ezzel még nem fogsz talpra állni, a múlton rágódás még senkin nem segített.

2014. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Az normális, hogy egy vadidegen idióta, aki egy ideig a főnököd volt, tönkreteszi a férfias önbizalmad és a házasságod is? Nem érdekel senkit, mi volt a volt főnököddel és a volt munkahelyeden. A mostani helyzetedért, a mostani viselkedésedért és a kapcsolatod állapotáért a felelősség a _tiéd_. Akkor fogsz megoldást találni, ha ezt végre belátod! N30
2014. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Normélis esetben egy főnök van annyira kívülálló, hogy túlzottan nagy benomást nem tud teni az ember önértékelésére. Meg hát felnőtt vagy, valamilyen keretek között magadtól is tudnod kellene, kinek a véleménye mérvadó és kié nem. Lehet, hogy a főnököd egy hülye volt, de erre most már nem hivatkozhatsz, már nem ott dolgozol, vége van. Össze kell szedned magad, ha kell, igen, szakember segítségével, mert munkát kell találnod. Elég az önsajnálatból. Mielőtt ehhez a faszihoz mentél volna dolgozni, minden rendben volt??
2014. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz. Az ilyen gyökér főnökök teljesen tönkre tudják tenni az embert, főleg, hogy nem igazán lehet nekik visszaszólni, tehát magadba fojtod az összes kínodat. Nekem is volt ilyen főnököm, szerencsére csak rövid ideig. Ráadásul az ilyen bunkó főnököket szeretik a feletteseik, mert kihajtják a belet az emberből és lábbal taposnak rajtuk az eredményért.

Szóval szerintem pszichológus, mert benne ragadsz a helyzetben.

2014. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 13:28


Igen elötte minden rendben volt!Teljesen lelkesen vágtam bele a munkába!Annak ellenére hogy tudtam,nem ez lesz álmaim munkája,de örültem neki hogy találtam valamit!Annak ellenére szívvel,lélekkel csináltam!De cserébe még belém rugtak.

2014. szept. 22. 13:35
 9/15 A kérdező kommentje:
Olyan is megtörtént,hogy,feleségemmel éppen magánéletünket éltük a hálóban,majd jött egy sms pontban éjfélkor,hogy holnap mennem kell dolgozni,miközben akkor szabadnapos lettem volna.De olyan is volt,hogy mentem dolgozni pl 9-re,felhívott 9 óra elött 10 percel,amikor már uton voltam,hogy ma menjek inkább 11-re és én maradjak benn tovább.Ezt jó párszor eljátszotta,a többiről meg nem is beszélve,ez egy "kis dolog" volt a sok közül.
2014. szept. 22. 13:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs de képzelem, mi lett az aznapi "magánéletből" :) Másrészt, ha céges a teló, örülj neki, hogy sms-t küldött és nem hívott fel. Amúgy te "magánélet" közben elovasod az sms-eket?
2014. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!