Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha anyósod azt...

Mit szólnál ha anyósod azt mondaná, nyugodjál meg, nem ilyen párt képzeltek el a gyerekük mellé amilyen te vagy? És hogy különben sem bíznak benned? Erre mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
"Én is azt képzeltem, hogy normális, kedves anyukája van a páromnak, nem is értem, hogy lett ilyen környezetben ennyire nagyszerű ember."
2014. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
"Hát, Marika néni, arról nem én tehetek, hogy önöknek szegényes a fantáziája"
2014. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
88%

Ha a párod melletted áll nyugodtan mondhatod: Szerencsére a maguk véleménye nem számít.


Ha a párod nem áll melletted akkor érdemes lelépni.

2014. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt, hogy anyuka képzelgése szerencsére nem releváns abból a szempontból, hogy két felnőtt, önálló értékítélettel bíró ember szereti-e egymást, avagy sem.

Valamint hogy én sem feltétlenül ilyen nagyszülőt képzelnék el a gyerekemnek, s ezért, ha így megy tovább, fájdalom, de lehet hogy a majdani unokák kénytelenek lesznek nélkülözni a nagymama társaságát.

2014. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Négyes, édes bosszú lenne, ha eltiltanád az unokát? Az nem zavar, hogy az unokának semmi köze hozzá, hogy az anyós és a meny utálják egymást?
2014. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Az én drága anyósom (most már volt anyós) még 1992-ben amikor megszületett a fiam, bejött a kórházba, és következőt csinálta.

Elővett egy nagy borítékot amiben 300 ezer forint volt. Majd közölte, hogy fiatal vagyok, éljem az életem, a gyerekemet majd ők felnevelik. Itt a pénz, és tűnjek el az életükből.

Először azt se tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Végül mérges voltam, és mondtam neki, hogy ha 1 percen belül nem tűnik el a kórházból akkor előkapom a úri hölgyi modoromat, és úgy megverem, hogy a kórház második emeletén fog szobát kapni..

Másik emlékezeted időpont 2005-ös év. A volt férjem akkor nősült másodjára, és az anyósom akkor döbbent rá, hogy a mostani mennyéhez képest én angyal voltam. Magam is meglepődtem, mert bocsánatot kért..(egyébként tényleg nem vagyok rossz menyecske, mert tudok alkalmazkodni, és tisztelni az embert ha megérdemli)

2014. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

a leghiggadtabban!

Aha.

nem ilyet képzeltek.

Aha

megbízhatatlan vagyok.

Ja.


és kérdezd meg kérnek e sütit :D

2014. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Hát Katika néni ez igazán kellemetlen. Én ugyanis pontosan ilyen párt képzeltem el a gyerekük mellé."
2014. szept. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5, nem bosszúról van szó, hanem eleve csak egy elvi eshetőségről, aminek említése némi presszionálásra az anyós irányában alkalmas lehet. Másrészt nem biztos hogy jó hatással volna az unokára adott esetben, a gyermek édesanyjával ilyen viszonyban lévő anyós, illetve nagymama. Vagyis nem gondolom hogy feltétlen és minden körülmények között szolgálná egy gyerek érdekét egy ilyen nagyszülővel való kapcsolat, függetlenül attól, hogy milyen is az a nagyi, és hogy pl milyen kapcsolatot sikerül ápolnia a gyereke édesanyjával, a saját menyével.
2014. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5-ös, talán kissé kevésbé árnyaltan ezt úgy tudnám megfogalmazni, hogy ha mondjuk a gyerekem anyai nagyannya -aki nem tud elviselni, illetve elfogadni engem- azt mondogatná adott esetben a saját gyerekemnek, hogy én egy sötét paraszt vagyok (mert neki nem tetszem), azt nem gondolnám egy túlzottan építő jellegű kapcsolatnak a gyermekem számára, függetlenül attól, hogy a nagyannyáról van szó.
2014. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!