Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok part magamnak ezt...

Nem akarok part magamnak ezt miert nem tudjak megerteni a kornyezetemben?

Figyelt kérdés
ketszer vertek at! elso alkalom utan azt hittem soha.nem heverem ki de nagy nehezen sikerult aztan megismertem egy eve egy ferfit aki vegig csak jatszott az erzeseimmel-mivel rajott,hogy nem kozombos nekem! egy vilag omlott ossze bennem! mostmar vegervenyesen ugy erzem hogy keptelen vagyok megbizni.valaha is valakiben!
2014. aug. 23. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem egészséges életfelfogás.
2014. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel, időt kell adnod magadnak. Semmi értelme azért belekezdeni egy kapcsolatba, csak hogy legyen.
2014. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
ne torodj a kornyezeteddel. ez a te eleted, a te dolgod. majd kesobb, ha tulteszed magad a csalodason es talalkozol egy megfelo ferfival, megvaltozhat a velemenyed. addigmeg udvariasan utasitds el, h a maganeletedben vajkaljanak.
2014. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, két darab férfiban csalódtál, és ezen az elven elutasítod a maradék 1 milliárd férfit ezen a földön.


Látod, ezért. :)

2014. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak. Természetes védekező reakció, amit most érzel. Élvezd az életet, aztán majd kialakul minden.
2014. aug. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy nem értenek meg. Engem egyszer vertek át nagyon (megcsalás, testi bántalmazás, minden volt ott), azóta egy év eltelt és a családom mindenben támogat. Mostanában van egy srác, aki tetszik, és a családom/barátaim ebben is támogatnak. Hagytak nekem időt, és bólogattak mindenre, ahogy én helyesnek láttam csinálni az életemet.


Adj magadnak időt még, hidd el, menni fog!


27N

2014. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!