Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakiből kiszeretünk,...

Ha valakiből kiszeretünk, akkor az elválás után úgy érezzük, hogy nem is szerettük igazán?

Figyelt kérdés
Az ígéretek(elvesz feleségül, hozzámész,összeköltöztök stb), szerelmi vallomások már teljesen másnak tűnnek utána?
2014. szept. 23. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kiszerettem a férjemből. Ha visszagondolok az egymásnak tett ígéretekre, vallomásokra, akkor tudom, hogy AKKOR azok őszinték voltak, de mára már nincs jelentőségük.

Egyébként az egyik legjobb barátom maradt a volt férjem.

2014. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a környezetemben azt vettem észre,hogy azokról az ígéretekről úgy beszélnek,hogy sosem voltak igazak.. még akkor sem, abban a pillanatban.
2014. szept. 23. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Aki az elején nem őszinte és csak megfelelési kényszerből mondja ki a szeretlek szót, annál teljesen mindegy, mennyi idő telik el, a tartalma akkor és később is valótlan.


Én úgy gondolom, hogy az akkori érzéseket őszintén kimondva tényleg úgy érzi és gondolja az ember, csak később elkopnak az érzelmek, megváltoznak a párok, kihűl a kapcsolat és még ezer oka lehet az érzelmek változásának. De akkor abban a pillanatban a többség szerintem komolyan gondolja, még hát látszik a testbeszéden, a szemeken, a viselkedésen.

2014. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az exem mondta 1-2 embernek, akiktől visszahallottam,hogy soha nem is érezte azokat a dolgokat, amiket ígért anno nekem, pedig én láttam rajta,hogy akkor őszinte volt.

-ezért nem értem,mert, ha én kimondok valamit, akkor az teljesen őszinte és később sem fogom tagadni.

2014. szept. 23. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt, elmúlt. A helyén kell kezelni. Ne rágódj a múlton és azon, hogy ő most mit gondol a múltról. Teljesen mindegy. Nem vezet sehová. Csak előre figyelj!
2014. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán kiszeretsz valakiből,akkor onnantól kezdve ő nem létezik számodra, közömbös leszel vele.Ja és nem tartod vele a kapcsolatot.
2014. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!