Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszett már meg nektek...

Tetszett már meg nektek kolléga férj/feleség mellett?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem magamon, hogy kezd megtetszeni az egyik kollégám. Nem tetszik külsőre, egyáltalán nem az esetem, de valahogy beleborzongok, amikor találkozok vele, és látom rajta, hogy ez kölcsönös..

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, szeretem, imádom, ő a mindenem, tehát félreértés ne essék, eszem ágában sincs megcsalni, vagy hasonlók.

Csak furcsállom ezt az érzést, amit tapasztalok.

Veletek volt már ilyen?


2014. szept. 25. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kolléga éppenséggel nem, de más már igen.

A lényeg, h tudja az ember helyén kezelni a dolgokat.

Pár hete is volt ilyen kérdés, ott is azt tanácsoltam, amit neked is fogok és nálunk is bevált. Picit dobjátok fel a szexet, garantáltan csak a férjed körül fognak forogni a gondolataid :)

2014. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Új munkahelyen az interjúztató (leendő főnök) volt olyan jóképű és kisugárzású, hogy már a bemutatkozásnál makogtam egy sort, mert hirtelen a nevem se jutott eszembe. Ráfogtam az interjúhelyzetre, így szerencsére a munkát nem buktam el.


A férjemnek elmeséltem, mosolygott egyet, semmi egyéb nem történt.

2014. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem pont most van ez.


5 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 éve vagyunk házasok. Nem tudom hova tenni a kollégámat. Valahogy vonz, de a férjem a mindenem. Eddig tök jóba voltunk a sráccal, de kb. két hete elkezdett kerülni és átnézni rajtam...


Nem csalnám meg a férjem, mert szeretem, mert őt választottam, de nem értem, hogy min megyek most keresztül.


27/N

2014. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen volt es nekem is van ferjem de nem csaltam meg soha
2014. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én nem merném elmondani a férjemnek, mert bűntudatom van, hibásnak érzem magam, pedig semmit nem tettem és nem is akarok tenni...

illetve amikor szóba jönnek a kollégák otthon, és konkrétan arról a kollégáról van szó, akiről most írok, elkezdek makogni összevissza. nagyon kínos!

2014. szept. 25. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen volt és eleinte én is furcsálltam az érzést, aztán megcsaltam, ez van, megbocsájtott, tudom, hogy hülyeség volt, de tegyük hozzá, hogy a férjem egyáltalán nem foglalkozott velem, minden fontosabb volt neki, szex már csak 3 havonta volt, így nem olyan nehéz belecsúszni egy másik kapcsolatba.
2014. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Jaj el ne mondd, nagyon nagy hülyeség lenne, nem tettél semmit, nem történt semmi, ezen nincs, mint bevallani. Viszont a férjednek nagy fájdalmat okozhatsz vele.
2014. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Nem konkrétan kolléga, hanem ügyfél. Ne aggódj, ez valahol természetes, elmúlik hamarosan. Néha az ember vágyik arra a borzongásra, amit a friss húsnál érez, de egy idő után mindig rájön az ember, hogy nem az alanyba szerelmes, hanem magába a szerelembe szerelmes, tehát az érzés kell néha. Jó esetben elszokott oszlani a rózsaszín köd és rájön az ember, hogy mégis csak a szíve választottja a legjobb. És tudod miért? Mert elkezdesz játszadozni a gondolattal, hogy mi lenne, ha úgy lenne és ettől megfogsz rémülni.

Ez csak addig jó, amíg plátói, az összes többi csak nyűg és kín onnantól ha beteljesülne. Persze nem fog, mert Te ezt már előre levetíted az agyadban és ráeszmélsz, hogy mennyire abszurd.

Képzeld el ,hogy 6 éve ugyanazt a sajtfélét eszed. (ha nem szereted a sajtot, akkor képzeld el a kedvenc sütidet, vagy amit akarsz) Sosem mondanál le róla, mert tudod, hogy nem fogod megutálni, mert annyira szereted, de egy idő után azt érzed, hogy nem nyújtja azt az újdonságot, amikor legelőször megkóstoltad. Szeretnéd újra érezni, hogy milyen is volt ,amikor először a szádba vetted. Ekkor azt hiszed, hogy az a megoldás, hogy megkóstolj valami mást, más ízesítéssel, más gyártótól, hogy összevethesd a különbséget. Végül rájössz, hogy nem véletlenül szereted azt az ízt már 6 éve.

2014. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, ez szép válasz volt, de igazán! :)
2014. szept. 25. 11:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni, mert nem tudod befolyásolni, azonban helyén kell kezelni a dolgokat és azon túl, hogy tetszik az illető, nem foglalkozni vele, hanem a férjeddel! Én is javaslom, hogy kicsit romantikázzatok, dobjátok fel a szexuális életeteket a férjeddel.
2014. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!