Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gondolkodhat egy ilyen...

Hogyan gondolkodhat egy ilyen özvegy nő? Vajon változtatna az életén?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mi ilyenkor a prioritás, ezért érdekelne mások véleménye.

Tehát adva egy özvegy nő. 4 éve halt meg a férje. Van két fia, olyan 12-13 évesek. Független, jólkeres,mindene megvan. A természete alapból önálló, határozott.

Azt állítja és állítják róla, hogy szereti azt ahogy él, nem akarna kapcsolatot. Am ezt támaszja alá:

-még elvileg az elhunyt férjét szereti

-a fiaival jól elvan, szereti hogy nem függ senkitől, a gyerekeinek nem kell senkihez alkalmazkodni, azt csinál és akkor amit akar

-2 éve van szexkapcsolata, ezzel a férfivalszerintem mindent meg is tud beszélni, számíthat rá.

Ilyen körülmények között ez a nő vágyhat kapcsolatra??


2014. szept. 25. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inspirációt adott a délelőtti kérdés? :)
2014. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt körbe keríteni.Te vagy aki 25éve él egy kirakat házasságba,miközben mindig megcsalnak.Mi a gond itt?A férje meghalt.Igaza van jól él a maga ura.A férjed jön megy hozzá,te meg mosod a gatyáját.Ő meg csak az élvezeteket kapja.Ébresztő ne azokkal foglalkozz a saját életed kezd el élni!
2014. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább ez a délelőtti kérdés másik oldala???
2014. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogyan gondolkodhat valaki. Ez a kérdésem, ez még nem volt!
2014. szept. 25. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy érintett, miért érdekel, hogyan gondolkodik az özvegy? Igaza van, jól teszi, amit tesz.
2014. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kapcsolatfüggő.
2014. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nemvagyok érintett

Azt sem, hogy nem jól teszi. Jol teszi, a kérdésem, hogy vajon feladná a függetlenségét, a gyerekeihez viine valakit akihez alkalmazkodni kell. Szerintem nem

2014. szept. 25. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy már alaposan körüljártuk ezt a témát délelőtt, ez gyakorlatilag ugyanaz a kérdés, kicsit átfogalmazva. De ha megint hallani akarod, akkor igen, valószínűleg másra sem vágyik, mint egy kapcsolatra. Miért mégis mit szeretne szerinted? Otthon szomorkodni egyedül? Másrészt meg mekkora hülye kérdés már ez, nem ismerjük azt a nőt, te se nagyon, csak találgatsz, mert veszélyben érzed a saját egzisztenciádat, vagy a -lássuk be- szar kapcsolatodat. Honnan tudhatná bárki, hogy ő mit akar. Délelőtt azt tanácsoltam neked, hogy ne kérdezz rá semmire a férjednél, de ha ennyire nem tudsz nyugton maradni, akkor kérdezd meg tőle, hogy őszerinte a barátnője szeretne kapcsolatot vagy sem. Leginkább ő fogja tudni megmondani, vagy a nő.
2014. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a nőnek megvan mindene. kapcsolata is, szex is,nyugalom is.és nem mos gatyát,nem alkalmazkodik sem ő sem a gyerekei egy pótapukához.
2014. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha így áll a hekyzet, a te szempontodból teljesen mindegy, hogy gondolkodik ez a nő. Vagy abban szeretnél biztos lenni, hogy haza hozzád jár a férjed a jövőben is tőle? Ez eléggé megaalázó, és én meg azt nem értem, hogy lehet ezzel megelégedni? Ha régóta jár már hozzá, és nem léptek még, akkor biztos nem a nagy szerelem miatt él a kapcsolat, nem terveznek közös jövőt, pont jó nekik ez így, ahogy van. A te férjed meg tojik rá, neked mi a jó, hogy éled meg azt az egészet.

Miért nem küldöd a jó fenébe, ha így van? Miért a nővel foglalkozol, és miért nem a férjedet számoltatod el?

Ha félreértettem az olvasottakat, akkor bocs.

2014. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!