Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire visel meg egy kapcsol...

Mennyire visel meg egy kapcsolatot/házasságot, ha 5 hónapig külön kell lennünk és csak hetente vagy 2 hetente tudunk találkozni mert az egyikünk külföldre megy dolgozni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 07:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6 . Vajon miért süt a cinizmus a szavaidból ,tán csak nem irigység miatt ?!

Én egy külföldön dolgozó családapa vagyok ,aki önszántából hozta meg a döntést ,hogy külföldön vállal munkát . Összeteszem a két kezem,hogy elsőre klappoltak a dolgok ! A legfőbb tervem ,hogy kihozzam a családomat és itt kezdjünk új életet . Ettől már nem sok idő választ el . A gyerekeimnek a legjobbat akarom és az nem Magyarország ...!!! A nejem nem pusztán él ,mint hal a vízben ,hanem ugyanúgy dolgozik .. pedig megtehetné ,hogy ne tegye ,hiszen bőven keresek annyit hogy finanszírozzam a saját itteni és az ő ottani kiadásukat . Szóval nem kell általánosítani ,nem minden családanya olyan ,mint amilyenre céloztál !!!!

Kérdező ,mint már előttem írták .. nem kell aggodalmaskodni .5 hónap nem a világ ,menjen ki a párod ,próbálja meg .A legjobbakat kívánom !

2014. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11: Fene sem irigykedik érte. És azt meg tudom érteni, hogy az országot miért hagyják itt, nem vagyok én sem lokálpatrióta. Mi, ha mennénk külföldre, csakis együtt, nem pedig külön, hogy majd követem, követjük a férjemet kint.
2014. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze . Mindenki élből együtt szeretne kimenni .. Csak ez nem mindig megvalósítható ! Van fogalmad milyen nehéz kint lakást bérelni ? Nekem a párom jo ideig szállon volt , mielőtt lakáshoz ( albérlet hez ) jutott . Ezért kénytelen voltam türelemmel lenni , hiszen szállóra gyerekkel csak nem lehet menni .
2014. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12. Elmagyaráznád nekem, hogy hacsak nem úgy megy ki apuka/anyuka hogy már itthon talált biztos munkát, biztosítanak lakhatást családostul, akkor is, hogy oldanád meg az idegen országba költözést gyerekekkel együtt? Mert ez a verzió, hogy egy egész család szállást kap egy munkaadótól, ritka mint a fehér holló, így ezzel nem is érdemes számolni.

Ja, és nem mellesleg, azon kívül, hogy nem tudnátok albérlethez sem jutni, van némi fogalmad, hogy egy mondjuk 4 tagú családnak mennyibe kerül a havi megélhetése?

Megsúgom neked, hogy úgy, hogy a férjemnek 2 éves munkaviszonya van már kint, van némi tartalék, amit kibérelünk 3 szoba-nappalis lakást, kb: 1,3 M ft-ot teszünk le érte. Kétszobás sem lenne sokkal kevesebb. Mondjuk ez London, drága hely, de a fele is sok lakhatásért, és élni is kell, munkát találni sem biztos, hogy azonnal lehet.

2014. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
5 hónapot nulla találkozással is ki lehet bírni, illetve egy igazi szerelemnek ki kell bírnia.
2014. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!