Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A maganelet elronthat egy...

A maganelet elronthat egy testveri kapcsolatot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Már nem azért de felnőtt korban a magánélet kicsit előbbre van mint a testvérek... Már akinek. Akinek meg nem annak meg minek van magánélete? Aki nem érti meg hogy már nem kisgyerek a tesó annak minden bizonnyal elrontja.
2010. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

El... Anyukámnak se volt jó a kacsolata a hugával egész életében:/

De semmi köze nem volt a magánélethez.

2010. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, elronthat. Régi osztálytársam nem is hajlandó beszélni sem a húgáról! Nemhogy vele. Mi az öcsémmel szimplán csak eltávolodtunk egymástól.(Mindkettőnknek családja van, ő suli mellett dolgozik, majd rohan haza a kislányához, én meg sokat vagyok a kicsi fiammal, kevés szabadidőm van, inkább a barátnőmmel találkozom olyankor vagy a férjemmel csinálunk együtt valamit.) Azért kb. hetente beszélünk telefonon, és épp a múlt héten csináltunk egy közös programot.
2010. júl. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én tapasztalatom szerint nem.

Férjem van és gyerekem, de a testvérem is majdnem annyira fontos nekem mint ők.

Igaz, mi szülők nélkül nőttünk fel, talán ezért erősebb a kapocs. Mindig ott voltunk egymásnak, ez a mai napig így van.

A férjem már évek óta nem beszél a nővérével, az ő gyerekkoruk ideális volt, mindent megkaptak, de sosem voltak jó testvérek, soha nem álltak ki egymásért.

Ha valahol a magánélet tette tönkre a testvéri kapcsolatot, ott már eleve nem volt meg a kapcsolat.

2010. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! nagyon jo testveri kapcsolatom volt, de a maganeletem nem ugy alakult ahogy tetszett volna neki!nem all mellem es nem ert meg, inkabb fel sem hiv es nem is keres
2010. júl. 24. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:

"(........), de a maganeletem nem ugy alakult ahogy tetszett volna neki!"


Tessék?!

Ez akkor számíthatna, ha együtt élnétek mindannyian egy házban, lakásban, de különben semmi köze hozzá.

Te próbálod hívni, keresed?

2010. júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"nem all mellem es nem ert meg, inkabb fel sem hiv es nem is keres"


Hát ez nem szép,hogy ilyen veled a testvéred és nem áll melléd,mikor bajban vagy..,az ilyen nem is testvér!!!

2010. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a multkor is mikor felhivtam , rovidre zarta , es aval lerazott hogy majd hiv o...azota se hivott
2010. júl. 26. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon jó kapcsolatban voltam a nővéremmel. Neki minden dolog fekete, vagy fehér, de ebből sosem volt konfliktusunk. Viszont a férjem kissé csapodár típus, de nem tehetek róla, én így szeretem, és nem tudom elhagyni. Emiatt az elmúlt évek alatt rendkívül feszültté vált közöttünk a nővéremmel a helyzet, mmert néha panaszkodtam neki. Nem ért, mert szerinte egy talpraesett nő vagyok, aki képes eltartani magát és a gyerekeit, biztosan találnék magamnak új pasit is, aki hűséges típus stb. Borzasztó, hogy ilyen helyzet alakult ki.
2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy igen, de nem lenne teljesen igaz. A volt férjem(16 évig éltünk együtt) nem szerette a nővéremet, ezért én teljesen eltávolodtam a tesómtól lelkileg, pedig 20 méterre lakunk egymástól. De, itt jön a lényeg, soha nem volt igazán jó kapcsolatom a nővéremmel, csak látszólag. Tehát igen is meg nem is.
2010. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!