Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudnám megtudni, hogy...

Honnan tudnám megtudni, hogy a gyermekem apja rendelkezik-e biztosítási jogviszonnyal? Azaz van-e bejelentett munkahelye.

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 14:05
1 2
 1/12 csabika1971 ***** válasza:
74%

Hogy megkérdezed tőle?

Elméletileg ezt csak ő tudja megmondani az adatai lekérésével.

Mert ma már sokszor a munkaadók is hazudnak a dolgozóik bejelentésnek tényéről.

2014. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy :)Tudod,neki az egesz elete egy nagy hazugsag.Gyerektartas miatt kerdezem.Gondoltam gyamhivatal,csaladsegito...stb lekerhet ilyesmit.
2014. szept. 26. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Talán valami rokona,haverja közösismerős,szomszéd?Persze ne nyiltan,csak spotnán hozd szóba.Aztán, te tényleg xy helyen dolgozik?Hátha valaki beugrik a csőbe.Tudod ha azzal kezded a gy.tartás miatt akkor hátha össze zárnak..
2014. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csabika1971 ***** válasza:
79%

Indíts pert és majd a bíróság kideríti. Te ezekhez az adatokhoz nem tudsz az ő engedélye nélkül hozzá férni.

Ha meg valahogy mégis, az már egy ember magánszférájának a megsértése. Ami törvénybe ütköző, bármilyen nagy tróger az isten adta.

2014. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
TAJ szám alapján le lehet kérdezni a biztosítási jogviszonyt. Kérdés, hogy tudod-e a taj számát.
2014. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Remélhetőleg egy fillért sem fogsz kapni.

Valahogy rá kell venni a nőket, hogy ne szüljenek kölyköt minden jöttmentnek.

2014. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Valószínű pár száz km-re költözött,így nem tudok senkit megkerdezni. Beperelni nem fogom,nem ér annyit.Es leginkabb őt minősíti. Az utolsó IQ szintje megmutatkozott :)
2014. szept. 26. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem én fuccsoltam be gyerekkel a nyakamon, bár lehet, hogy ennek az íkúhoz nincs is köze?
2014. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remelem tortenik veled valami jo is! Talan nem leszel ennyire negativ.
2014. szept. 27. 06:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Már nem azért de ez bárkivel megtörténhet. Én 10 évig voltam a párommal 4 éve pedig a felesége. 2 éve döntöttük el,hogy gyereket vállalunk. Most 3 hónapos a babánk ő pedig 2 hónapja beközölte,hogy elhagy egy 20 éves kislányért akivel már akkor kavart mikor én a kórházba feküdtem,mert veszélyben volt a közös gyerekünk. Avval indokolta,hogy nem akar egy 33 éves "öreg nővel lenni". A korom miatt tart öregnek. Ja és ő 37 éves. Szóval amíg nem tudsz konkrétumot ne írogass hülyeségeket.

2014. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!