Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi egyedülálló...

Miért van annyi egyedülálló 30 (25) év alatti anyuka? Hogy lehet ilyen fiatalon egyedül maradni? A gyerek véletlen, vagy egy elhamarkodott döntés eredménye vajon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 5 dolog határozza meg a párkapcsolatom

1. őszinteség

2. tisztelet

3. megbecsülés

4. tolerancia

5. bizalom

szerintem ezek hiányoznak a házasságokból, és emiatt sok a válás!

2010. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Persze, h ugyanannyi 30 felett is, de azért sokkal durvább, mikor azt hallom, h 22 éves egyedülálló anya, mint ugyanez 35 évesben. Meg megint más 35 évesen, 5-10 év házasság után egyedül maradni egy iskolás gyerekkel, mint 22 évesen egy csecsemővel vagy esetleg terhesen.
2010. jan. 21. 11:44
 13/20 anonim ***** válasza:
98%
Olvastam én itt már olyat is, hogy a harmadik gyerekkel terhesen maradt egyedül anyuka, pedig előtte apuka könyörgött, hogy tartsák meg a becsúszott babát, közben meg már hónapok óta egy 17 éves fruskát is dugott anyuka mellett, és szülés előtt lelépett a 17 éves csajjal.De ugyanúgy nemrég egy 10 éves házasságban a nő pasizott be a munkahelyén és ezért válnak.Az emberek túl sok romantikus filmet néznek,és persze kivívtuk a magunk szabadságát is, miszerint bárki bármit csinálhat-csak éppen felnövekvő gyermekeknek mutatunk iszonyú rossz példát.Először mindenki nagyon szerelmes lesz , majd később nem tudják elfogadni, hogy ez a kezdeti szerelem átalakul szeretetté és újra szerelembe esnek valaki mással mert az olyan jó érzés és közben szöletnek gyerekek itt is ott is, aztán csak eltelik az élet.Alapvetően nem tisztelik egymást a házastársak.
2010. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm most 19 éves és a napokban fog szülni. Hogy miért? Mert belehabarodott egy kétes alakba, oda költözött, 2hét után terhes lett, elvetélt, aztán megint terhes lett és most megmaradt a bébi. A srác link, hazug disznó, a terhes lány menjen hozzá nap mint nap, mert a srác "nem kedveli" a szülőket, kocsmába jár, a barátaival van. Közölte a lánnyal, hogy ha nem hozzá megy haza a szülés után (a hideg lakásba, mert kikapcsolták a gázt, 1éves elmaradás miatt), akkor soha nem lesz kíváncsi a fiára. Na ennyi.

Teljesen felelőletlen volt, bár itt tudatos volt a dolog. Én idősebb vagyok nála (21) több mint 2éve van párom, de nem lenne még képes arra, hogy babázzak. Nincs jövedelmem, albérletbe pedig nem akarok szülni. Egyenlőre tanulok, élvezem az életet és azt, hogy a párom az enyém. A barátnőm elrontotta az életét, szerintem. Nem látott át a rózsaszín felhőn...

2010. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hú, ez elég durva történet..
2010. jan. 21. 13:07
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Sziasztok,szerintem ez nem korfüggő és talán a húszas éveiben egyedül maradt anyuka könnyebben talál újabb párkapcsolatot, mint a harmincas-negyvenes.Meg aztán szerintem ez nem a mai kor sajátossága,hogy becsúszik egy baba.Ilyen volt anyáink-nagyanyáink idején is,mégis kevesebb házasság ment tönkre,de ez nem biztos,hogy így volt jó,mert ott meg mindenki idegileg kikészült.Ma már a férfiak nem vállalnak felelősséget,nem akarnak házasodni,nem akarnak gyereket.Sok nő van úgy,hogy már nem érdekli semmi,csak legyen egy kisbabája,akit akár egyedül is felnevel.Sajnos ez a mai világ.Nekem két gyermekem van, az én párom sem akart házasodni (védelmére legyen mondva a szülei nem váltak el,csak akkor,mikor már a páromék felnőttek,és addig a rendőrség igen sűrű vendég volt náluk,borzasztó családi háttérrel rendelkezik),ezt nagyon nehezen fogadtam el,de őt választottam.A gyermekeim hat éves és öt hónaposak és meg kell mondjam,hogy nagyon jó apukájuk van,tehát nem mindig a papíron műlik.
2010. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Több évi együtt járás után ősszeházasodtunk a párommal. Na utánna bolondult meg az asszonykám és buli hegyek, és megcsalás hegyek. Én otthon a gyerekkel aki kb akkor volt egy két éves. Ő meg félre ....! Hát ezért maradt egyedül. 33/f
2010. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ijj.. ez húzós.. Remélem, a gyerek nálad maradt.
2010. jan. 25. 12:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Ismerösöm 19/ 20 éves!Egyedülálló jelen pillanatban.Van neki egy 1 éves kisfia, és ismét terhes (33.hétben van). A gyerekek apja egy és ugyan az az ember..hol a szüleinél laknak (csaj szüleinél),hol a sráchoz mennek lakni,3negyed éve ezt játsza a leány. Életében nem dolgozott... de ő dolga..h alig 20 évesen 2 gyerekes anya lesz!
2016. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ahogy írták, sokszor fordul elő, hogy lelép a férfi, de nem mindig ő a hibás.

Sokszor épp azért hagyja ott a családot, mert nem érzi, hogy helye lenne már ott (khm khm 20 éves kismamák, akik gyakorlatilag a gyerekükbe szerelmesek, a férjüket meg leszarják)

Ez az én megfigyelésem, ami tudom, hogy nem érdekel senkit, mert már megszoktam, de azért jól esett kiadni magamból

2018. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!