Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szinte egyik...

Normális, hogy szinte egyik pillanatról a másikra elkezdett érdekelni a gyerektéma?

Figyelt kérdés

Eddig olyan lány voltam, akit abszolút nem érdekelt, hogy lesz-e valaha gyereke, sőt, kifejezetten nem akartam, mert a szexet leszámítva az egész folyamat visszataszító volt számomra (bocs, tudom, hogy én is úgy születtem). Ksebb lányként se szerettem babásat játszani.


Gyerekek társaságában sem éreztem magam sose jól, babák közelébe nem is mentem soha. A -most már- exemmel meg nem is volt olyan a kapcsolatunk, hogy belefért volna egy gyerek (nem laktunk együtt stb.).


Aztán egy barátomnak kistesója született, nagyon sokat lógok náluk és így a babával is, anyukája meg még jól bele is von a teendőkbe, mert tudja mennyire ódzkodom a témától :D Tudom ez nem egyenlő egy saját gyerek nevelésével, de rájöttem, hogy egész jó móka.


Plusz megismertem egy új fiút, nem rég óta együtt is vagyunk, aki meg egyszer -félig poénból félig komolyan- azt mondta, hogy "kertes ház, fehér kerítés, gyerekek. veled!" Egyrészt nagyon jól esett, hogy ilyet mond, másrészt el is fantáziáltam a témában és rájöttem, hogy egészen tetszik az ötlet és amint olyan szintre ér a kapcsolatunk simán bele is vágnék.


Elmagyarázná valaki, hogy mi a fene történik a fejemmel? :D


Ti is voltatok így?


2014. szept. 28. 02:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és 24 éves vagyok.
2014. szept. 28. 02:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így teljesen normális:)

Ehhez fel kell nőni, meg kell érni. Régen én is így gondoltam, aztán találkoztam valakivel, és minden megváltozott. Már 2 gyerekem van, már 42 vagyok.

Ez így sokkal normálisabb, mint 16 évesen szülni meggondolatlanul...

2014. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nincs benne semmi különös, a dolgok a fejedben is a normális kerékvágásba zökkentek. Az ember biológiai természetes ellen nincs mit tenni, de nem is kell, engedni kell a magasabb késztetéseknek (a természet úgyis mindent felülír).
2014. szept. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez szinte mindenkinél hasonlóan van..

Nálam is így volt, persze akkor, amikor nagyob nem űgy állt a helyzet, hogy erre van esély a közeljövőben

2014. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Japp, ugyanígy volt. Amikor a (most már) exem 21 éves koromban elkezdte nyomni ezt a témát olyan gyorsan tűntem el a balfenéken, hogy öröm volt nézni. Nem csak ez miatt, de ez is közrejátszott, hogy baromira nem vágytam rá. Tényleg, kicsit se. Karriert akartam, utazni, élni, szórakozni. Az óta 4-5 év telt el, és minden megváltozott. megtaláltam a pasit, akivel már el tudom képzelni, hogy lesz gyerekem, sőt vágyok rá! Együtt tervezzük, és érzem a belső késztetést, hogy végre nekem is legyen egy üvöltő, kakiló-pisilő kis csomagom- és komolyan is gondolom, minden nehézség ellenére.

Szóval ja. Biológia. :) Teljesen természetes.

2014. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen normális.

Sőt ép ez a normális, hogy amikor még korai a gyerek akkor ódzkodik tőle, majd amikor már eljön az ideje akkor a hozzáállása megváltozik.

De azért ez az "egész jó móka" kifejezés kicsit aggaszt.

Javaslom amig nem találsz jobb kifejezést, addig ne vágj Bele, mert nem csak móka.

Mert elösször kitalálja, hogy közvetlenül tisztába rakás után belereccsent egy nagyot az uj pelenkába.

Aztán kitalálja, hogy a polcot létrának használja és felmászik a tetejére.

Utána bicajjal legurul a lejtőn, aminek STOP tábla a vége.

Valamivel késöbb tele kontont találsz az ágya alatt, rosszabb esetben egy üvöltö babát az ágyán. Végül pedig jön a rendorségi birság, hogy 170-el ment az autóddal az M7-esen.

Rosszabb esetben viszi a rendör, mert rabolt, gyilkolt, drogozott, fosztogatott.

Szóval a gyerek nem minden esetben jó móka.

Én még örülhetek, eddig egészen jól megusztam.

39/16

Utóbbi a gyerekem kora.

2014. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ahogyan te. 18 èvesen még házasodni sem akartam, mert hogy felesleges és minek. A gyerekekkel nem tudtam mit kezdeni, egyszerűen feszélyezve éreztem magam ha kisgyerekes társaságba csöppentem. Aztán több mint 2 éve megismertem a párom, aki most már a vőlegényem...jövőre házasodunk, aztán belevágunk a családalapításba. Nagyon szeretnénk már gyermeket, de több okból is megvárjuk a jövő év végét. Pár éve ha valaki azt mondja nekem, hogy 24 évesen az esküvőmet fogom szervezni és már több mint 1 éve babáról fogok álmodozni, biztosan kinevetem.:) de aztán megtaláltam a megfelelő partnert/társat akivel mindezt el tudom képzelni és szeretnék közös jövőt vele. Tehát igen, nem vagy egyedül hogy egyik pillanatról a másikra másképpen gondolkozol dolgokról. :)
2014. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

elojottek az osztonok :)

ez normális.

en imadom a babakat,a gyerekeket,tudom mivel jar ( nem csak jatek,moka,es kacagas a baba!!!) nem konnyu felnevelni egy gyereket,amikor kicsi akkor sokszor sir,foglalkozni kell vele,kb az elso 3-4 evben felfordulast csinal:D ( nincs gyerekem). Bennem is bennem van,igaz meg 18 vagyok,szeretnek dolgozni,felre tenni egy kis penzt,hogy biztonsagban legyunk,a volegenyemmel egyenlore az eskuvot tervezzuk,azutan pedig johet a baba projekt :-)

Es nyugi.. fog jonni majd egy ferfi az eletedben akinek gyereket szulhetsz,es megtudod mi az anyasag :) normalis,ne aggodj :D

2014. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem volna gyereket. De mikor összetalálkoztam avval a pasival... akkor már vágytam rá és akartam meg minden. Akarom most is, de akarni meg összejön-e a dolog az 2 külön kérdés. :(

26/N

2014. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy elég időt azzal a babával, ha neked az jött le ebből az egészből, hogy "jó móka", és ezt most viccen kívül mondom. Nekem tizenévesen született testvérem, és egészen addig akartam két gyermeket mindig. Azóta nem akarok egyet se, mert megláttam, hogy milyen is ez valójában (és lehet lepontozni, de szerintem egy csomó nő, aki egyes kategóriákban szinte már esdekel a gyerek után, össze lenne zárva egy csecsemővel három-négy hónapig, hát utána fejvesztve kapkodná a tablettákat, meg húzná a gumit, csak ezt ne kelljen még egyszer átélnie).
2014. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!