Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg így egy...

Mitől változhat meg így egy férfi egyik pillanatról a másikra? Mi válthatja ezt ki?

Figyelt kérdés

Nos, a barátomról van szó. Minden rendben ment köztünk, még a hétvégét is együtt töltöttük, minden szép és jó volt.

Aztán jött az éles váltás: hét elején szakított velem interneten keresztül(már írtam ki korábban is kérdést, ha esetleg valaki olvasta).

Az indok az volt, hogy már nem szerelmes belém, ami számomra különösen fáj, hisz még hétvégén is bizonygatta, mennyire imád és fontos vagyok neki. Szerintem a szerelem nem múlik el egyik napról a másikra, márpedig amikor már érezte, hogy nem szeret, közölnie kellett volna, hisz minél tovább húzzuk, annál jobban fáj és annál inkább kötődik az ember a másikhoz. Viszont szerintem annyit megérdemel ilyen esetben az elhagyott fél, hogy megbeszéljék szemtől szemben a történteket. Azon az estén, ahogy ezt közölte velem, mondta, hogy majd holnap megbeszéljük(akkor már álmos volt), nekem egy percre se sikerült lehunyni a szemem, vártam a másnapot, majd akkor is jött a kifogás, megígérte, hogy majd megbeszéljük másnap(bár szerinte ezen nem nagyon van mit), persze akkor se jött össze, így szavát adta, hogy majd ma. Komolyan akkora nagy kérés lenne utoljára találkozni és a szemembe nézni? Ennyit jelent az elmúlt 1 év? Az utóbbi pár napban egy haverjával van(szerintem az is uszította ellenem), mostanában teljesen lekezelő és bunkó velem. Nem is ír, épp ha kérdezem, mi van vele, arra válaszol, azt mondja sajnálja, de nem tud mit mondani.De én ezt nem tudom felfogni, hogy mi lett vele, hogy pár napja még minden a lehető legjobban alakult köztünk, szeretett, csókolt, becézgetett, most meg durva és lekezelő velem. Hisz én arról nem tehetek, hogy már nem szeret, nekem lenne okom így viselkedni, de mégsem teszem. Mi lehet a gyors változás oka?? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2011. jan. 28. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
gyáva. jobb lesz nélküle. ez nem ffi.
2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De miért nem akar velem találkozni? Mit veszítene azzal a tíz perccel?
2011. jan. 28. 18:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Ne akarj ezen fölöslegesen lovagolni még. Már nem szeret, megmondta egyértelműen. Tedd fel magadnak a kérdést: Mit szeretnél akkor még ettől az embertől?
2011. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Túl hirtelen jött ez a nagy váltás nála, és én ezt nem tudom ilyen könnyen feldolgozni. Úgy gondoltam, annyit még megérdemelnék, hogy a szemembe nézzen, elmondja amit akar, én meg rákérdezzek, ami még érdekel. De úgy látszik, ez túl nagy kérés, egy olyan kapcsolat után, ahol úgy tűnt, minden rendben. :(
2011. jan. 28. 18:54
 5/22 anonim ***** válasza:

Hasonló tapasztalatom nincs, de egyszer itt valaki azt tanácsolta egy lánynak, aki szakítani akart, mert már nem volt oda a párjáért, hogy húzza az időt és játssza el, hogy még szereti és csak lassan építse le. Azóta sem értem miért kell akár egy percig is hazudni a másiknak, ha már az embernek megváltoztak az érzései! Oo

Talán a te párod is ezt "játszotta" amíg gondolkozott valamin, amit talán nem mer a szemedbe mondani. De egyébként passz :S

2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem kell a számára kellemetlen kérdéseket meghallgatnia, ezért hárít.
2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Bármennyire is fáj, jobb hogy megszabadultál tőle! Az a minimum, hogy személyesen beszéljétek meg, hogy mégis mi a probléma. Lehet, megtetszett neki egy csaj, és az kell most neki. Vagy egyszerűen csak rájött, hogy mégsem szeret úgy igazán, lehet, magát is csak áltatta. Lehet, csak barátként szeret. Az is lehet, hogy a haverja telebeszélte a fejét. Valami biztos, hogy történt, hogy így pikk-pakk szakít veled, és még arra se képes, hogy megbeszélje. De az is lehet, hogy neki van valami gondja. Túl sok a lehetőség, mindenesetre fel a fejjel, tudom, mennyire fáj, engem is elhagytak sokszor, de hidd el, ennél már csak jobb jöhet! Én is azt mondtam, hogy hagyjanak már ezzel a dumával, de tényleg, jobb lett, 5 éve boldog párkapcsolatban élek :)
2011. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"én meg rákérdezzek, ami még érdekel."

Előző vagyok. Mondd meg neki, hogy megértetted, de egy normális lezáráshoz neked szükséged van válaszokra, és ez így tisztességes veled szemben. Hátha így hajlandó elmondani, vagy válaszolni Neked.

2011. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18:54 voltam, nem előző. Argh! :)
2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Tudod, ha nem képes arra sem, hogy megbeszéljétek, és csak odázgatja, akkor ne is foglalkozz vele, meg sem érdemli!!! Majd meglátja, mit veszített!
2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!