Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen alkoholista lett...

21 évesen alkoholista lett belőlem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szuleim alkoholisttak, vagyis inkább csak apukám. A problémám az, hogy ugy érzem nagyon flusztralt, lehangolt idegroncs vagyok... Mar mosolyogni sem tudok... Mindent negatívan latok..néha azon kapom magam, hogy tittszta ideges fejjel megyek az utcan összeszorított szájjal stb... Meg a szememen is latom hogy egyre gondterheltebben nézek ki. En ezt nem akarom! Mas dupla ennyi idosen kisimultabb mint én.. Kezdek mar megorulni, nem tudom mit tegyek. A multkor azon kaptam magam, hogy az alkohol annyira megnyugtat es felszabadít. De rettegek, Nehogy alkoholista legyen belőlem. Most meg egyaltalan nem iszok sokat es gyakran, de érzem, hogy nagyon ratudnek kapni. Mit tegyek? Hogyan elozzem ezt meg?
2014. szept. 28. 14:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amugy a gondjaim csak apukám alkoholizalasaval van, meg allandoak a veszekedesek otthon, penzhiany stb. 21/L
2014. szept. 28. 14:51
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbálhatnál mást stresszlevezésnek. Pl sport.
2014. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Uszok Minden nap, de nem segit szinte semmit..
2014. szept. 28. 14:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy alkoholista ne izgulj....

De jó úton jársz felé.

Kb én is így vagyok mint te.

Mit tegyél?

Ne igyál!

2014. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne az alkoholhoz nyúlj, mert láthatod apukád példáján, hogy hova vezethet.

Tölts több időt valami új közegben, ami érdekel és lehetőleg új barátokat is szerezz ha van rá mód.

Mi a hobbid, mi az ami érdekel?

2014. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Keress fel egy anonim alkoholista csoportot, szerintem sokat segíthetnek.

Próbálj meg elköltözni otthonról, ha nem találkozol apáddal, akkor nem lesz ami frusztráljon.

Keress pár normális barátot, akikkel el tudsz lenni alkohol nélkül.

Az alkoholt meg felejtsd el.

2014. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Persze próbálom magam távol tartani az alkoholtal csak bennem van a kisördög. A problema hogy nin semmi amugy se ami érdekes. Csak vagyok.
2014. szept. 28. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Költözz el másik országba, kezd új életet, ha a régi szar.
2014. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5.vagyok.

Tanulsz még, vagy már dolgozol valamit?

Mivel foglalkoznál szívesen?

2014. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pasizz be!

Az majd leköt.

Szeretkezzetek piálás helyett.

2014. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!