Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen jó ötlet ajándéknak?

Egy ilyen jó ötlet ajándéknak?

Figyelt kérdés

Apukámnak nem sokára születésnapja lesz és anyukám nem rég halt meg, alig több mint 3 hónapja.

A 2005 után már nincs is közös képük mert anyukám nem engedte magát fotózni, utálta.(2005-ben derült ki,hogy rákos)

Viszont most találtam egy tavalyi képet, talán ez az utolsó közös képük és ez friss, anyukám is úgy néz ki rajta ahogy emlékszünk rá, viszont lesi fotó, úgy suttyomban készítettem és anyukám pont kiszúrta és olyan "teszed le hülye gyerek" feje van a képen, pont az ilyen képeket

utálta, de egyébként nem rossz kép róla, neki biztos nem tetszene, de még normálisnak mondható.

Szerintem apukám örülne neki mert őt is zavarja,hogy nem igen készült róluk közös kép az utóbbi időben, csak nekem meg az jár a fejemben,hogy anyukám,hogy lecseszne ha azt a képet kitennénk róla.(a házban)

(Egyébként apukám 60 éves anyukám 55 volt)


2014. szept. 28. 19:49
 1/6 gömbicica ***** válasza:

akkor tedd olyan helyre, ahol csak Te láthatod )

és a rokonok, barátok nem )

gondolj bele ha Te nagyon nem akarnál valamit mégis ugy lenne(

2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!


Szerintem ez még korai. Majdnem 10 éven át, ezek szerint, ebben éltetek, nap, mint nap a küzdelem árnyékában.

Inkább tereld apukád gondolatait erről, egyelőre. Legyen egy semleges ajándék, esetleg élmény-ajándék Veled kettesben.

2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

lemaradt.

Ha Édesapádnak adod, bizonyára Ő sem a ház leglátványosabb helyére fogja tenni, igy a kép intimitása megmarad, és a család emlékezetében is) igy fog megmaradni)

2014. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De apukám örülne neki mert ő azt hiszi,hogy nincs közös képük az elmúlt évekből.Nekem sincs anyukámmal közös képem és én nagyon örülnék ha mégis előkerülne egy.
2014. szept. 28. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, az azt mondja, hogy a képet adná, cselekedj így!
2014. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel olyan sebeket szakítanál fel, amik talán épp gyógyulni kezdtek. Semmiképp se születésnapjára add neki, mert magába zuhan, amiért a felesége nem lehet vele. Említsd meg neki, hogy találtál egy ilyen képet, és majd elviszed neki. Így legalább nem váratlanul fogja érni, felkészül rá érzelmileg. Ettől függetlenül szerintem maga alá kerül a képtől, de később talán már fájdalom nélkül is elő tudja venni nézegetni. A születésnapon viszont biztos, hogy gyászos lenne a hangulat miatt. Egyébként részvétem anyukád miatt. Tudom, milyen elveszíteni valakit, akit szeretsz. Sajnálom.
2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!