Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom édesanyjának a születésn...

Párom édesanyjának a születésnapja lesz. Ez jó ajándéknak tűnik? Nem ötlet, hanem vélemény kérés!

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a kedvesemmel, 16 évesek vagyunk mind a ketten. Az anyjával jóban vagyok, kedves velem, úgy érzem, szeret is, gondoskodik rólam, elfogadott. A hét végén tartják a születésnapját, (nem mondom hanyadikat, közeledik az 5. xhez, de nagyon fiatalos. Kinéz 35nek, vagy kevesebbnek), és meg vagyok én is hívva. Arra gondoltam, hogy megsütöm ezt a tortát: [link] és veszek mellé egy cserepes virágot. Ez elég? Nem túl sok, nem túl kevés? Jó ötlet egyáltalán? Nem vagyok valami nagyon eleresztve anyagilag, mert keresek nyári munkát, de nem nagyon találok.

Előre is köszönöm a válaszokat, 16L


2010. júl. 12. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet..én díjaznám ha fiam barántője ilyet sütne..látnám benne, hogy házias és ügyes..levenne a lábamról:) de a gyerekem még kilenc éves csak úgy, hogy nekem még nem adnak ilyet, de majd:)))
2010. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel megnyugtattál =)
2010. júl. 12. 20:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Júúj, ez nagyon jól néz ki és nagyon jó ötlet! Azt hiszem a hétvégén is megsütöm:):)
2010. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus ötlet :)
2010. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ötletes, különleges torta+egy szép kis cserepes virág. Ennek szerintem minden nő örülne.:)

Fiatal vagy, ennél több ajándékot biztos nem vár el tőled az anyósjelölt.

2010. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Csak majd üzend meg barátoddal, hogy tortával készülsz...csakhogy nehogy ők is csináljanak, vagy ha nagyobb családról van szó akkor, még többet csináljanak.
2010. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szuper ötlet!!!!Ne tarts attól, hogy ennél többet várnának tőled. Biztos vagyok benne, hogy ennek mindenki örülne! És hogy 16 évesen ilyenre vállalkozol, hát tényleg le a kalappal!!
2010. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon ötletes, mutatós torta. Nyami! Ügyes és találékony lány vagy!
2010. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hu:) Ez nagyon szép torta!

Biztosan örülni fog neki:)

2010. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm =)

Aki mondta, hogy üzenjem meg: én is ettől tartottam egy ideig... de belegondoltam, hány férfiember van ott, így hát nem aggódom :D

2010. júl. 13. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!