Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (bővebben...

Mit kellene tennem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

10 éve élek együtt a párommal,van két gyerekünk is.Szerintem elég jó a kapcsolatunk,bár vannak gondjaink.

Most viszont megismertem valakit,itt a neten,és úgy érzem,kezdek beleszeretni. Még soha nem találkoztunk,így tényleg nem tudom,hogy ez szerelem,vagy csak fellángolás...

De szeretném megtudni,ezért jó lenne vele találkozni. Nem tudom mit tegyek... Álljak a férjem elé,és mondjak el neki mindent,vagy elöbb találkozzak azzal a másikkal,hogy megtudjam mit is érzek?

Hisz ha az egész,csak itt volt ilyen szuper,akkor nem kellene felrugnom 10 évet....


2010. jan. 22. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond el a férjednek, csak annyit, hogy találkozód lesz egy ismerősöddel. A netes ismerkedések többsége nem jön össze, mert élőben teljesen más az ember. Kár lenne egy ilyen miatt tönkre tenni a házasságod.
2010. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nagyon kedves vagy... :)
2010. jan. 22. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám el.De én egy olyan példa vagyok, aki szintén neten ismerkedett és nekem bejött,már gyerekeink is vannak:))
2010. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en se mondanam el
2010. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor hallgatok,és majd kiderül mi is lesz....
2010. jan. 22. 09:10
 6/10 anonim válasza:

Előre elmondani, azt ami lehet nincs is?


Máfelől...

Férjként, én spec kiakadnék már ennyitől is... Végülis csak egy fellángolás is azt mutatja, hogy igazából nem szereted a férjed. Akkor pedig a 10 év semmit nem jelent...

2010. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben a számítógép felé sem mennék minimum egy hónapig.

Még ha találkoztok is,honnan derülne ki,hogy tényleg szerelem -e ,illetve megérdemli a szerelmet?Messziről jött ember azt mond,amit akar.

2010. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Épp azért szeretnék találkozni vele,hisz személyesen azért több minden kiderül....,ott már nehezebb hazudni...
2010. jan. 22. 09:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Hamis illúziónak tartom, kevés, akinek bejön. Férjes asszony vagyok, de a férjemet egy ilyen látatlan kalandért soha nem cserélném fel. Nehogy a kíváncsiságod miatt túl nagy árat fizess.
2010. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És személyesen mit tudsz meg?Semmit,ráadásul,ha ennyire akarod,akkor még a patáit se vennéd észre,márha lenne neki.


Azt gondolom,hogy valami nem stimmel a házasságodban,hisz boldog feleségként nem másnál keresnéd a boldogságot,de annyira kicsi az esélye,hogy bejöjjön,ráadásul ott a két gyerek...

Én mindig azt mondom,hogy okos,tanult nőnek tartom magamat,a tudásom meg használom,ha már van.Mondjuk a problémák megoldására.Tégy te is így!Ha a férjed olyan,hogy tényleg nem lehet vele tovább,akkor elöbb rendezd el a kapcsolatotok végét vele,majd utánna találkozz/keress mást.

2010. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!