Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha egyik...

Mit szólnátok, ha egyik családtagotok véletlenül rátalálna kérdésetekre itt?

Figyelt kérdés

A családtag nem lenne regisztrálva, csak keresne valamit neten és rákeveredne a gyakorikerdesek oldalára és olvasgatna és egy egyedi családi sztorit felismerne, ahogy róla panaszkodtok?

Erre ő kiakadna, mert bármilyen anonim az oldal, nem tetszene neki a dolog, hogy neten szapuljátok őt és kitálaltok itt mindenkinek.


2014. okt. 2. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tetszik - nem tetszik, név nélkül bármit le lehet írni.
2014. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

(Lehetetlen, mert ilyen kérdéseket nem szoktam feltenni.)


Úgy feltételezem, hogy az ember először megpróbálja megbeszélni, megoldani a problémáit, és amikor nem sikerül, akkor kérdez itt. Így ha a rokon felismeri magát, magára vessen, hogy nem lehetett vele beszélni.

2014. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
81%
Meghallgatnám a szokásos fejmosást hogy nem szabad ilyet blabla aztán többet figyelnék és nem írnék ki hasonló kérdéseket. És persze bocsánatot kérnék :)
2014. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet ám egy picit elferdítve írni a történetet.
2014. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezek a sztorik bármelyikünk családjában megtörténhetnek.

A sok válaszoló egymással is beszélget, sok esetben elkanyarodnak a témától. Ha valaki magára ismer, vegye a lapot.

2014. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
en vegso soron nem bannam, hogy kibujt a szog a zsakbol. jo kis vitaindito lehet, es az is megtortenhet, hogy az illeto elgondolkozik a mi problemankon, esetleg valtoztat magan.
2014. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
ezért nem szabad mindent pontosan ugyanúgy leírni, ahogy a valóságban van. pl bele lehet tenni a kérdésbe életkort vagy foglalkozást, így ha gyanakodott is a kedves rokon, nem lehet benne biztos, hogy nem csak egy hasonló sztorit talált-e
2014. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

mivel csak az igazságot irtam le, ha neki fáj az igazság akkor igy járt.

ps: anyu ha olvasod és magadra ismersz tudd hogy, tényleg nem bírom azalkoholistàkat, eés nem fogom megbocsàjtani amit velünk tettél.

2014. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért annak elég kicsi az esélye,hogy a családtag ide kalandozik,ráadásul még rá is talál a saját történetükre.

Nekem tudja a párom,hogy gyakorikérdésezek,de nem izgatja fel a fantáziáját,hogy belenézzen.Meg felőlem bele is nézhetne akár.Szidni nem szoktam,meg takargatni valóm sincs.

2014. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

az én férjem kémprogramot tett rám mindenről tud-semmin se változtat.. így most fogok válni.. persze fenyeget megöl kicsinál sose lehetek boldog elveszi a gyerekeim mindennel..

elegem van hogy otthon semmit se segített.. másokkal jön hogy pl.sógorom se csinál semmit-ja igen de hazaad 3000eurot a felesége nem dolgozik háztartásbeli persze otthon eltud végezni.. de én dolgozok de. du. összeszedem a gyerekeket tanulok velük mosom a cipőjüket mosok legyen tiszta ruhájuk stb. este újból melo.. elegem van csicskának tart szemberöhög.. neki az a munka hogy felporszívóz néha-azt is szarul -de sose mozdította el az ülőgarniturákat nem mosta le a szekrényeket ablakokat nem mos fel.. én meg megszakadhatok egyedül sincs olyan rend hisz van 2 gyerek is.. majd albérletbe rend tisztaság lesz.. -persze akkor fenyeget.. magára ismerhet ha olvas ez a véleményem és tudja.. képes a kupac tetején ps játékozni.. tutyimutyi érzelmi zsarnok lelki terrorista.. -hagytam volna el mikor azzal fenyegetett öngyilkos lesz..-azt érdemelte volna.. most ilyenekkel hat rám "én teszem tönkre a gyerekek életét"-igen ha nem válok el.. hisz ebbe nem fogom őket nevelni..

big brather olvass továbbra is nyugodtan..-elválok már nem tudsz nyomozni utánam mindenem lecserélem telom laptopot mindent..-remélem találsz helyettem egy másik csicskást!! vagy anyukád ellát életed végéig..

én meg remélem találok egy szerető társat aki nem nyom el!!

üdv. a papíron feleséged!!

2014. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!