Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van büdös családtagotok...

Nektek van büdös családtagotok? Hogyan kezelitek őket?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok, akik megfürödnek, majd futnak két kört és leizzadnak.

Hanem olyanra, aki már szagterrorban tartja a közelében élőket.


2014. jún. 25. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apósom! 3-4 napig ugyanabban a ruhában van,amit 50x átjárt az ócska égett olaj,amiben már hetek óta süt és amit már rég le kellett volna cserélni.Ami ebből igazán gond,hog a szag lejön hozzánk is és az egész lakás bűzlik az olajszagtól.
2014. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Az első változatodra van példám..se ettől meg van szagterror.

Igazából ez a rokonom ad magára, fürdik is, de anynira büdös az izzadtság, hogy hajjaj..

Tehát pl afjem vagy a tesóm leizzad, akkro nincs semmi, azt érzed, hogy a saját illatuk erősebb, ami nem bipüdös, hanem pl a frjem eseteben egyenesen kellemes.

Míg ennék a rokonnál nem tudok megülni mellette.

Tehát a közelséget elkerülöm, ha nem megy, akkor mély levegőt nem veszek..

Ennyi..

Egyébként tuti valami kiválasztási problémája van...


Apu köszvényes, és mielőtt a betegség leverné anyu mondta hogy megváltozik, kelleetlen lesz az izzadtságszaga1-2 nappal előtte( ugye a köszvény is kiválsztási problémábol fakad) így aput nem veri le, mert az akkut gyógyszerét elkezdi szedni, a,ikor anyu szól, és akkor nem jön ki;)


Szerencsére a hajléktalan sza senkire sem jellemző

2014. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Arnold901005 ***** válasza:
82%
Apám. Nem fürdik minden nap, ruhát sem vált minden nap. Ő maga még nem is mindig érezhető, de a lába... Itthon is cipőben van, estére gondolhatjátok (...) Sajnos csak ketten élünk, szóval nincs aki hasson rá, rám nem hallgat. Ha szólok, leolt, meg azzal jön, hogy könnyen beszélek, mert nekem nem büdös a lábam. Naná, mert nem vagyok cipőben egész nap, meg mosom a lábam. Nyilván neki sem lenne, ha nem cipőben lenne itthon is, meg ha mosná a lábát. Időnként a levegő is elviselhetetlen, amit kilélegez. Biztosan van valami gondja, de orvoshoz persze nem megy. Elviselhetetlen tud lenni és ég a bőr a képemről, mikor valaki jön hozzánk. Már sokszor próbáltam vele beszélni, de támadással védekezik, pedig ha venné a fáradtságot, hogy tegyen a dolgok ellen, nem kéne szólnom sem, szóval neki sem lenne kellemetlen.
2014. jún. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.

Arra sem reagál, hogy elmondo, hogy ez a szag puszta IGÉNYTELENSÉGBŐL fakad?

Mert ez ellen lehet tenni, láthatja, hogy neked nem büdös, azért nem büdös, mert a zárt cipőbe nem hagyod belerohadni a lábad, és begombásodni.

A zárt cipő és nylonharisnya kombó a "legjobb" főleg ha sokat kell menni, nem csak üldögélni.., személyes tapasztalat, csak gombaölő púderrel, és cipőlevétel azonnal lábmosással lehet elkerülni, ( ugyanez igaz,a műszálas zoknira)


A szájhigiénépedig neki fontos, főleg ha saját fogai vannak, vagy koronája, mert ezeket előbb utőbb elveszti, hisz a szájszak a leggyakoribb esetben a szuvas fogakból ered...de ezt má te is tudod..

Szerintem kész érvekkel, tényekkel talán kehetne rá hatni, nem azzal, hogy ez ciki, meg ba..ogatva..és vinni magaddal..

Mennyi idős..?

2014. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Arnold901005 ***** válasza:
100%

4. válaszadó:


Nem reagál. Azt hajtja, hogy hallucinálok (mert van egy olyan diagnózisom, hogy skizofrén vagyok és erre fogja, undorító!) Pedig nem hallucinálok, már csak azért sem, mert nekem már megjegyezték, hogy hogy' bírom elviselni ilyenkor? ...hát nehezen.


Igen, mondtam már neki, hogy neki sem lenne gondja, nekem azért nincs ilyen gondom, mert én nem izzasztom bele a lábam a cipőbe és hogy neki sem kéne egész nap abban ülni itthon, meg mosson lábat, váltson zoknit és akkor neki sem lesz. Normálisan mondtam el, nem megbántás volt a célom, de lehet neki beszélni, támadással védekezik, meg ráhúzza mindenre a diagnózisomat, hogy biztos csak ezt is képzelem.


A fogai igaziak, de nem túl jók, bagózik, meg nem mossa őket. De nem ismeri el ezt sem, szerinte hallucinálom ezt is. Érdekes, az ismerősök, szomszédok is? :D Az kellene, hogy más is merjen neki szólni, addig nem fogja megérteni, hogy igazi a probléma.

Nála nem lehet érvelni, mindig neki van igaza, azt hiszi.

54 éves

2014. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Szóvá tesszük és támadunk.
2023. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arnold 901005, az albérlet a megoldás számodra, már rég! Felnőtt vagy, nem kell szenvedni!
2023. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Arnold901005 ***** válasza:
Igen, az lenne a megoldás, csak nem kivitelezhető, mivel gondnokság alatt állok + anyagilag sem férne bele egy albérlet a mai bérleti díjak mellett.
2023. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!