Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a legtöbb...

Miért van, hogy a legtöbb anyuka teljesen elhanyagolja magát a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy egy gyerek sok időt elvesz. De hogy nincs legalább 15 perce önmagára naponta, hogy csinosan felöltözzön, hogy önmagának is tetsszen (és a párjának, mire hazaér munkából :-) ), esetleg egy ici-pici sminket feltegyen vagy hajat mosson? És sokuk ebben az "állapotban" marad.
2014. okt. 4. 12:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
62%
Mert a bogyóka gyereknek áldozza az egész életét. Pedig hajat mosni 5 perc...
2014. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
64%
Igazság szerint nem ido, hanem igény kérdése.
2014. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%
Kifelejtetted, hogy maga mellett a férjet is elhanyagolja, aztán pedig csodálkozik ha megcsalják. Én megkérdeztem a páromat hogy miért nem ad egy kicsit magára, és azt mondta hogy azért mert otthon úgysem kell kiöltöznie, jó a szakadt póló/mackónadrág is. Kit vettem én el?!
2014. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%
Sose értettem, hogy miért csak másoknak kell szépnek mutatni magunkat? Oké, hogy otthon nem kiskosztüm meg ilyenek, de ne a szakadt mackónadrág.
2014. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Igen, hármas, ezt írni is akartam, csak akkor meg nekem ugrik a nép... :-D Amúgy igaz :/
2014. okt. 4. 12:33
 6/46 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbb anyuka, amikor hazaér a munkából és elhozta a gyerekeket a suliból, oviból: főz, mosogat, takarít, port töröl, pókhálóz, a gyerekek után rohangál, ha vidéken él megeteti, kitakarítja az állatokat, kapál, gazol a kertben, felszedi a zöldséget, csirkét vág és kopaszt, füvet nyír, télen lapátolja a havat.

Nos, ezt kiskosztümben k...rva nehéz, a smink is szanaszét folyik, hiába pingálja ki magát.

Hajat mosni pedig naponta iszonyat egészségtelen, tönkreteszi a hajat, a fejbőrt.


A másik a tisztaság, az ápoltság, amire tényleg mindenkinek igénye kellene, hogy legyen.

2014. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
39%

Pont azért, mert nincs igénye rá személy szerint, nem érez rá belső késztetést. Szerintem több ilyen van, mint hinnénk...


Csak amíg dolgozik, addig muszáj ezeket megtennie, mert mit szólnak majd a munkatársak. Otthon maximum a férje szól neki valamit, azt meg ráfogja arra, hogy a gyerek miatt nem volt ideje.

2014. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
77%

"A legtöbb anyuka, amikor hazaér a munkából és elhozta a gyerekeket a suliból, oviból: főz, mosogat, takarít, port töröl, pókhálóz, a gyerekek után rohangál, ha vidéken él megeteti, kitakarítja az állatokat, kapál, gazol a kertben, felszedi a zöldséget, csirkét vág és kopaszt, füvet nyír, télen lapátolja a havat.

Nos, ezt kiskosztümben k...rva nehéz, a smink is szanaszét folyik, hiába pingálja ki magát. "


És a férj nálatok mit csinál? Vakarja a szőrös kis herécskéit a tv előtt?

2014. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a környezetmben egy anyuka sem hanyagolja el magát, de vannak olyan napok, amikor a kinézetünk az utolsó szempont.

Ilyen kérdés már volt itt, és a válaszokból egyértelműen kiderült, hogy a kedves tip top anyukák imádják szapulni a lepukkantabb nőtársaikat annélkul, hogy ismernék az illető életét.

2014. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
64%
Miért van az, hogy egyes nők folyamatosan az anyukàk külsejével van elfoglalva ahelyett, hogy személyiségfejlesztő könyveket olvasgatnának 2 hajmosás és otthonra sminkelés között?
2014. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!