Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem az Artúr név....

Tetszik nekem az Artúr név. Ha egyszer gyerekem lesz, jó ötlet ezt a nevet adni?

Figyelt kérdés
Valójában az Artúr király mondakörből tetszett meg. Ezen kívül szerintem egyáltalán nem gyerekes, meg nagyon jól hangzik.

2014. okt. 1. 11:46
 1/9 anonim válasza:
68%
Szerintem nagyon szep nev.
2014. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is tetszik.
2014. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Hat nekem Gombóc Artúr ugrott be elsőnek, másodiknak meg az 5 perc angolos Szalai Nóra kisfia.
2014. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem adnám a fiamnak, de nem rossz név. :)
2014. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik. Persze nem mindegy milyen vezetéknév mellé.
2014. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Végre egy normális név.
2014. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Klassz név! Van már elég Bence, Gergő meg Ádám nevű fiatal..
2014. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Aranyos név, nekem is tetszik :)
2014. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is tetszik. De a sógoromat Artúrnak hívják, és tőle tudom, hogy az iskolában végig f.artúr.ónak csúfolták. A mai napig nem heverte ki. Persze oké, hogy minden nevet lehet csúfolni, de a sógoromban tényleg mély nyomokat hagyott ez a dolog, az anyjával is megromlott a kapcsolata emiatt, mert anyukája "mégis hogy adhatott neki ilyen hülye nevet".
2014. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!