Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van-e esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem arra, hogy válás után nekem itéljék a gyerek felögyeletet? Én az apa vagyok! Én viszem és hozom őket mindig az iskolából ovodából! A páromnak van egy új kapcsolata! A legtöbb időt vele tölti, és igy elhanyagolja a gyerekeket!

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy hanyagolja el a gyerekeket? Nem ő hozza viszi őket? Mert csak ezt hoztad fel ellene. Ha csak ennyi, mivel még házasok vagytok, neked is ki kell venned a részed a gyerekek körüli tennivalókból, így ez nem fog a hátrányára válni.


Manapság kis eséllyel adják az apának a gyereket. Többnyire csak akkor, ha anyuka önként és dalolva lemond a felügyeleti jogról, vagy abban az esetben, ha apuka be tudja bizonyítani az alkalmatlanságát.


Az új pasi miatt váltok? Vagy már külön vagytok, és beújított egyet?

2014. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párom és az exe 4 éve szétmentek. Párom visszaköltözött a szüleihez és vitte magával a kislányát is, az ex maradt az albérletben eleinte egyedül aztán az új komájával. Párom mint felperes beadta a váláshoz a papírokat, ott hivatkozott arra hogy ő neveli a kislányt (akkor már 1 éve külön voltak mikor válásra került sor), beleírta hogy ő foglalkozik leginkább a gyerekkel, anyja nem is nagyon látogatja így páromnak ítélték. 2 hetente láthatná a nő a gyereket. Szóval simán van esélyed. Nem tudom be vannak-e már adva a papírok? Mit írtatok bele? Kinél van jelenleg a gyerek, vagy még együtt vagytok? Sok mindentől függ, de ugyanannyi eséllyel indulsz te is, minta párod. Mennyi idős a gyerek?
2014. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

A féltékenységed nem alap arra, hogy neked ítéljék a gyerekeket, - márpedig ebből a pár mondatból inkább az ordít, és nem a gyerekek elhanyagolása.

Az, hogy te viszed-hozod őket iskolából és óvodából, lehet, hogy a te szemedben már kitüntetést érdemel, mások szemében viszont teljesen átlagos dolog, ugyanis te vagy a gyerekek apja.

Személyes megjegyzés: ha te ezt ennyire extrának tartod, megértem, miért választott mást párjának a feleséged.

2014. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
3-nál a pont:)
2014. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
3-as, 4-es mekkora gyökerek vagytok ez hihetetlen :D Máskor meg szidjátok a férfiakat hogy az le se s(z)arja a gyereket. Még jó, hogy a kérdés arra vonatkozott, hogy van-e esélye hogy nekiítéljék a gyereket. Hát nagyon erre válaszoltatok... Miért ne lenne esélye? És ott írja a kérdező hogy elhanyagolja a ri(b)anc felesége a gyereket. És igenis nagy dolog hogy az apa rohangál a gyerekért, mert ott írja hogy MINDIG ő megy érte míg anyuci elvan az új csávójával. Ergo az anyja nem megy érte, nem foglalkozik a gyerekkel, szóval szerintem elég nagy eséllyel indul a kérdező.
2014. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ritkán ítélik az apának a gyereket, de ha anyukát ennyire leköti az új kapcsolata, talán nem is fog értük oly hevesen küzdeni.
2014. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

5 Sosem szídok pasit, de már megbocsáss, nem fogok hasra esni ha valaki elmegy ill. elviszi a gyereket akár mindig az oviba, suliba. Kutya kötelessége.Mert ezen kivűl millió más dolog is van egy gyerekkel, meg egy háztartással, ami bőségesen pótólja ezt a szerepet. Mert hiába viszi-hozza a fazon a gyerekeket, ha otthon 2 órán belül minden a feje tetején áll, ha nincs az asszony. Akár a gyerekekkel, akár a háztartással. Egy gyerek nem csak annyiból áll, hogy elhozzuk, hanem fürdés, törődés, etetés, foglalkozás.

A "gyökerezés" meg pont azoktól származik, akiknek fogalmuk nincs mi meló 1 vagy több gyerek, és hasra esnek maguktól mert napi 2x 1 órát a gyerekért mennek ill. viszik.. Fogalmuk nincs, csak van egy elképzelés.

2014. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Az meg 5-ös, ha valaki évek után talál egy olyan embert akivel jól érzi magát, aki emberszámba veszi, és szeretheti, egy héten akár hány órát, attól még nem r.banc, ha a gyerekeivel meg maximálisan törődve van, és oda figyelve. Maximum a pasi az aki a szemébe nullává vált az idők folyamán. amire egy fazonnak maximálisan rá is kell szolgálni, hogy egy nő a gyerekei apját ilyennek lássa.
2014. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

az hogy ő jár a gyerekért ??? -mit bizonyít??? hogy a külvilág felé mutatja a szépet!! -nálunk ez van! mióta válni akartam mert sok az itthoni balhé futkos értük oviba suliba -előbb elmegy csak ne én mehessek értük.. kérek a gyereknek időpontot orvoshoz gyors elviszi ő..


kitudja kinek mi van a háttérbe..

lehet elviszi az intézménybe de otthon ki tanul a gyerekkel, ki mossa a gyerek ruháit, ki vasal rá? stb. egy gyerekkel nem csak játszani kell mint ahogy sok felnőtt gondolja..

engem pl. férjem zsarol elég keményen. Nem érdekel hogy olvas mert állandóan nyomoz utánam.. nem enged a barátnőimhez fenyeget akkor ő is jön. nem beszélhetek anyummal mert olvassa (mindenem feltöri) ő egész nap csavaroghat elviheti a gyerekeim.. mi fél órát nem voltunk itthon mikor ő és már zaklatott hívogatta a barátnőm. -ja igen őket is zaklatja neten telon-van aki már le is tiltotta..


szóval nálunk így van az intézménybe járás hogy most legtöbbször ő megy.. meg igen vkinek itthon is el kell végezni-bár mostanság én se töröm magam hisz ő elmegy csavarogni mikor itthon lenne vagy van se fogja meg a munka végét..


könnyű jó apának lenni játszani velük míg a másik mosogat..


Remélem kérdező te nem ide tartozol mint az én férjem és nem azért van keveset az anya a gyerekkel mert te eltiltod tőle!!

2014. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
És az hogy kitörlöd az előzményeket, új jelszó minden közösségi oldalra, esetleg saját táblagép amit hozol viszel magaddal utolsó? ne haragudj de te is hibás vagy ha hagyod hogy ezeket megcsinálja veled, én olyan nagy ívbe tennék rá ha így viselkedne. Gyerekek elmennek reggel, gyors dobnék fel valami kaját közbe gyors összevágnám a lakást 1-2 óra aztán húznék én is el otthonról. Bár Én most is ezt csinálom, vagy 1 lányom, 23 hetes kismama vagyok, párom dolgozik én meg ha csak tehetem mozdulok ki itthonról, utálok a lakásba lenni egyedül, bár páromat szerencsére ez nem zavarja.
2014. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!