Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

A parommal kulon varosban elunk, a mult hetvegen egesz hetvegen nem adott egy eletjelt sem, ha csengettem nem csengetett vissza, ha kuldtem uzenetett akkor azokra sem valaszolt, ha hivtam akkor a telefont sem vette fel. Kb pentek delutantol egesz hetfo reggelig nem adott semmi jelet, ami rea nem igazan jellemzo az h ne adjon eletjelet,mert mindennap csengetjuk egymast es uzeneteket irunk egymasnak, hetfon reggel kuldott es olyan uzenetett mindha semmi sem tortent volna " h mit akarok h ilyen kegyetlenul hivom? " amire en nagyon felmergelodtem es megharagudtam. Megis kerdeztem h hol volt a hetvegen es az volt a valasz h " otthon " amit oszinten nem igazan hiszek. Szerintetek igazat mond? van okom gyanakodni?

Koszi a valaszokat elore is


2010. jan. 22. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Biztos megcsalt, vagy pedig mar nem szeret, es veget akar vetni a kapcsolatotoknak. Nincs annyi gerincesseg benne, hogy megmondja neked, hogy vege. Inkabb var es szivat teged.

Szerintem felejtsd el!!!

2010. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%
Hát elég érdekes. Ha rendszeresen csörgettétek a másikat és ilyen kamudumával lerázott akkor tuti van valami. Nem biztos, hogy megcsalt. De lehet elment a barátnőivel csaptak egy görbe hétvégét. Valami olyan történt aminek te nem örülnél...és azzal védi magát,hogy még te hogy lehetsz olyan hogy csörgetted...
2010. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég furcsa, szó ami szó. Nekem a volt párom csinált hasonlót. Amikor kezdett megromlani a kapcsolatunk. Elment nyaralni az ismerőseivel, amikor tudta, hogy én nem tudok menni. Majd ezek után 2-3 hétig nem keresett :) Én meg már csak azért sem. Kíváncsi voltam hogy mi lesz a vége. És azt a magyarázatot adta, hogy dacból nem hívott fel! (???)

Amikor kérdeztem, hogy miért dacolt, arra nem tudott értelmes választ adni. Rá kb. pár napra szakítottunk, nem is bánom, hogy őszinte legyek..

2010. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én azt mondom,hogy bulizott egy jót és kicsit fáradt,meg nyügös.Kérdezd meg tőle hogy miért nem vette fel a telefont,meg hogy miért nem hívott vissza,és ha úgy érzed hogy kamuzik akkor mond meg neki hogy nem hiszed és menny el.Ha hazudik akkor egyszer úgyis bevallja.
2010. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azóta rendszeresen beszéltek?

Ugyanolyan,mint előtte,vagy megváltozott?

2010. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha egész hétvégén nem érted el és ő csak ennyit tudott kérdezni, hogy mit akarsz hogy ilyen kegyetlenül hívod. hát szerintem ez elmond mindent. még ha nem is csalt meg ,nem nagyon érdekli mi van veled. hagyd a francba és keress egy rendes pasit.
2010. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer csináltam ilyet 18 évesen, nem tudtam eldönteni mi legyen a barátommal. Pénteken kikapcsoltam a telefont, és csak hétfőn kapcsoltam be. Rengeteg nem fogadott hívásom, és üzenetem volt tőle. A lényeg, hogy hétévégn akartam végiggondolni az egészet...3 nap múlva szakítottam is vele.

Amúgy pénteken otthon gondolkoztam a dolgon, szombaton buliztam, vasárnap pihentem.

2010. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok,hogy itt valami nem stimmel,és szeretne szakítani,de túl gyáva és gerinctelen hozzá.Vagy legalábbis megromlott valami köztetek,s most arra számít,hogy megunod a viselkedését,s TE mondod ki neki a végső szót.
2010. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ht elég érdekesen reagálta le azokután,hogy máskor is üzizgettek meg telóztok..
2010. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Probàlj meg mindent nyugisan kihuzni belole, és hogy miért igy viselkedett?
2010. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!