Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az anyátok...

Mit tennétek, ha az anyátok kijelentené, hogy csak azért "tartanak", hogy besegíts a házimunkában?

Figyelt kérdés
Nekem ma megmondta anyám, hogy ezért tartanak. Hát, nem tetszett kifejezetten.
2011. nov. 4. 14:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
83%
Hány éves vagy? Hát nekem se tetszene...sőt eléggé kiábrándító lenne számomra.:S
2011. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Biztos csak merges volt, maximalisan akart megbantani.
2011. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Állandóan ezt mondja amúgy. "mit gondolsz minek tartunk?"
2011. nov. 4. 14:28
 4/20 A kérdező kommentje:
17.
2011. nov. 4. 14:28
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez regen egy vicces kifejezes volt. Dolgozz meg a tartasodert, olyasmi.

O ugy gondolja, hogy segits be a csaladnak, vegyel ki reszt a csaladi munkabol. Miert nem ulsz le vele egyszer, mondd meg neki, hogy ez faj neked.

2011. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne törődj vele, majd idős korukban fizetnek neked az ápolásért.
2011. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Talán azért mondja,mert nem segítsz otthon semmit! Hány éves vagy? Dolgozol valahol? Mennyit segítesz a házimunkában?

Ha ők tartanak el,akkor joggal várják el,hogy segíts otthon,ne nekik kelljen mindent a feneked alá rakni!

Az ilyen lányok öregkorában sem fogják ápolni a szüleiket.

Nem megsértődni kell,hanem elgondolkodni,hogy mi az oka,ha ilyent mond!

2011. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 LadyLee ***** válasza:
100%
Mérgében ennél cifrábbakat is modott már nekem anyám, nem kell komolyan venni.
2011. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem segítek semmit? :D

Én járok a postára befizetni a csekkeket, én vásárolok be, a bankba is én járok el elég sűrűn, emellett szoktam segíteni takarítani is és a szemetet is én viszem le.

2011. nov. 4. 14:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát cselédként tartanak otthon. A családi pótlékot meg biztos magukra költik a szüleid. 17 évesen most lehetsz 11.-es.. Amint lehet én elhúznék onnan jó messzire.

Nálunk a másik vége votl a dolognak. Az anyám mindent meg akart csinálni helyettem. Mert, hogy én még "kicsi" vagyok és nekem ezt még nem kell. Meg amúgy sem vagyok képes rá. Amint lehetett jöttem is el koleszba. Na itt magam takarítok, mosogatok, mosok és főzök is. Kb. 3hónapja meglepetésebédet készítettem a páromnak. Otthon és hoztam magammal a koleszban. Na a főzési procedúra egésze alatt anyám 5 percenként hivogatott élek-e még, felgyújtottam-e már a konyhát és milyen ideges, hogy nemlehet ott mellettem. Holott akkor már a koleszban cifrább ételeket is elkészítettem, mint egy sonkás rakott tészta.

2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!