Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekem anyja már nem szeret?

Gyerekem anyja már nem szeret?

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdés inkább költői, s tanácsot szeretnék kérni, hogyha ezt érzem, mit tehetek. Nem nagyon szoktam neten fórumokat olvasni, de mivel a barátaim még nem nagyon voltak ilyen helyzetben, nem tudnak értelmesen hozzászólni. Tehát ami minket illet: 6 éve ismertük meg egymást, én ekkor voltam 27, ő 20, nagy szerelem volt mindkét részről, aztán rá félévre becsúszott a gyerek. Úgy intéztük a dolgokat, hogy normálisan tudjuk nevelni, szerencsére minden rendben ment. 1 éve érzem, hogy valami megváltozott, már nem úgy viszonyul hozzám és csak a férfi kell neki, hogy ott legyen mellette, már nem annyira érdekli, hogy én vagyok-e az.

Sokszor csak néz maga elé, ha elmegyünk valahova, vagy a barátainkkal vagyunk, nem nagyon akar mélyebb dolgokról beszélgetni. Szerencsére volt pár sikerem az elmúlt évben, emiatt másoknak dicsér, hogy büszke rám, de nekem csak felszínesen mutatja ki. Nem tudom elmondani jobban, mert nagyon nehéz, igazából annyi, hogy megváltozott. A kislányunkkal sem bánik a legjobban, ezt még sosem mondtam ki, hosszú hónapok alatt fogalmazódott meg a fejemben, amit erről gondolok.

Nem szeretném, hogy zátonyra fusson a kapcsolatunk és erre szeretnék megoldást..nem vagyok annyira érzelgős típus, de szeretem és jó lenne, ha visszahoznánk azt, ami miatt összejöttünk. Van valakinek valamilyen tanácsa?

Köszönöm.

Bálint


2014. okt. 5. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez az az időszak, amikor a felek egyike kezdi unni az egészet. Pláne, ha csak 20 volt az elején és semmiféle más tapasztalata nincs.
2014. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha azt írom, nem szeret, hiszel nekem?

Talán őt kérdezd meg, mit akar...

2014. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
te is a gyereked anyját látod benne, nem a nőt, akit szeretsz, akkor mi a kérdés? :(
2014. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.Én kb egyetértek az első válaszolóval.

Én 35 évesen szültem,tehát volt időm előtte kiélni magam,párommal jól megvagyunk,szeretem imádom,ahogy a kislányomat is.De néha a mindennapi rutinok utánután,sokszor csak én is ülök és lesek ki a fejemből esténként!

Ne várd ,hogy a párod úgy viselkedjen mint egy szerelmes kamasz!

Nyilván szeret,mert miért ne szeretne?Csak éppen a család,a gyerek és az ezzel járó többi dolog kiveszi belőle a szuflát.

Üljetek le,próbáljátok megbeszélni,és addig mentsétek amíg még menthető a kapcsolatotok!

2014. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem szeretne, elválna.
2014. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"Ha nem szeretne, elválna."


Ez így nem igaz. Nincs feltétlen logikai kapcsolat.

2014. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem van. Megszülte a gyereket, ellátja a gyereket, elviseli a pasit, még másoknak is dicsérgeti... ez meg mivel hálálja meg? Vadidegeneknek panaszkodik.

Ha a kérdező szeretné a feleségét, nem itt rinyálna, hanem mindent megtenne azért, hogy boldoggá tegye az asszonyt, aki vele él. A kérdező kissé emlékeztet egy hisztis gyerekre, aki szeretet zsarolna ahelyett, hogy szeretne. Talán a gyereknek kellene anya mellett feküdni, és a kérdező mehetne a kiságyba. Akkor talán helyrebillenne a család.

2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

3-as, nem akartam azt írni, hogy a "barátnőm", mert akkor átteszik másik kategóriába, de házasok sem vagyunk. Nyilván nem így tekintek rá, gyereket egyikünk sem akart, de azért az ember ilyenkor mérlegel.

Én mint írtam, 27 voltam, ugyanazokban a körökben mozogtunk, de ő tudtomon kívül már "ismert" és elintézte, hogy én is megismerjem. Nekem nem volt tervben 20 évessel komoly kapcsolat, mert saját korosztályból sem annyira voltam oda a komoly dolgokért, minden erőmmel a karrier volt az első, de azért ő máshogy hatott rám. Már az egész baráti köröm tudta, hogy tetszem neki, csak én nem, aztán láttam, hogy ez a lány tényleg oda van értem, én meg nem tudtam őt figyelmen kívül hagyni. Szerettük egymást, meg elég laza életvitelt folytatunk, nem erőltette senki ezt az életet.

2014. okt. 5. 20:25
 9/26 anonim ***** válasza:
20%
Szóval gyereket szült neked, és nem veszed el? Hát büszke lehetsz magadra..... Örülj, hogy nem hagy ott, a gyerekkel együtt.
2014. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Te egyébként normális vagy? Szerinted ez az egyetlen opció állhat fent, ha 2 ember nem házas, hogy a pasi nem akarja elvenni? Ő nem akart házasságot soha.
2014. okt. 5. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!