Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy kibéküljö...

Hogy csináljam, hogy kibéküljön mindenki?

Figyelt kérdés
Az osztályomba most van egy kis balhé...pontosan nem tudom miért, én nem voltam ott (lányok között) most beszéltem az egyik csajjal akivel "össze vagyok veszve" és kiderült, hogy ő nem is haragszik rám, se a többiek hanem az egyik barátnőmre. Mit csináljak, hogy mindenki kibéküljön? Mert én így nem jó...egy osztálynak össze kell tartani! De mindig amiatt a barátnőm miatt van a veszekedés...mit csinálhatnék?
2010. jan. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nem kell velük foglalkozni



de pontosabban min vitatkoztak?

2010. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálj meg a barátnőddel és a többiekkel is dumálni, mondd nekik, hogy beszéljék meg egymás között a nézeteltéréseiket, mert haragot tartani nem jó.

2010. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Egerből írsz? (csak mert itt is hasonló a szitu)
2010. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bízd rájuk, megoldják. Nincs is más dolgod, csak várni :D
2010. jan. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!