Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni hogy...

Szeretnék tanácsot kérni hogy mért lehet az hogy én szeretnék gyereket a párom meg nem? Akárhányszor felhozom a gyerektémát ő mindig azt feleli hogy neki nemkell gyerek nemakar gyereket!

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

"és ugyanakkor komoly válóok, s ha válás is lesz, akkor a bíróság neked fog igazat adni egyértelműen. "


Már miben is kellene a bíróságnak igazat adnia neki? El akar válni, elválik, ennyi.

2014. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4%

Kedves Réka! én is csak azt tudom mondani, hogy a párod nem tőled szeretne gyermeket.Lehet nem te vagy neki az igazi, félelmei vannak, nem szereti a gyerekeket.


Úgy gondolom, akármilyen is a felfogása egy férfinak, ha igazán szerelmes egy nőbe,akkor tőle akar gyereket.

2014. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9es gyönyörűen megfogalmazta a lehetőségeidet.

Ha elfogadsz egy tanácsot semmiképpen ne trükköz, vagy nyaggasd ezzel. Ha akarata ellenére szülsz neki, az meg fogja mérgezni az egész kapcsolatot. Jobb most kilépni és megfelelő társat találni, akivel megegyeznek az életcéljaitok, mint aztán egyedülálló anyukaként próbálkozni.

Az meg hülyeség, hogy ha valaki nem akar gyereket akkor nem szereti a párját. Én se akarok gyereket, mégis szeretem a páromat, szerintem nincs összefüggés a kettő között. Mondjuk én ezt már az elején tisztáztam, szerencsére ő sem akar, úgyhogy teljesen rendben vagyunk.

2014. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mit mond, most nem akar, vagy egyáltalán? Milyenek a körülményeitek? Dolgoztok e mindketten? Sok oka lehet annak, ha valaki nem akar gyereket. Azért nem ártana véglegesíteni, hogy most nem, vagy soha, mert ha te meg mindenképpen, akkor jobb mielőbb különválni. Nem lehet, hogy nem látja eléggé stabilnak a jövőt, vagy a kapcsolatotokat?
2014. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!