Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az Erika név? Milyen...

Tetszik az Erika név? Milyen ember jut róla eszedbe?

Figyelt kérdés
Ez a nevem, és én nagyon szeretem. Neked milyen kinézetű ember jut róla eszedbe? Szem, haj, testalkat? :-)
2010. jan. 23. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
vörös haj zöld szem és teltkarcsú alkat
2010. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
tetszik. :) én 2. nevem, anyukám keresztneve, meg párom anyukájáé. :D középmagas, barna haj, barna szem jut róla eszembe. :)
2010. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekem bunkó óvó nénije jut eszembe.
2010. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
nem tetszik.olyan semmilyen
2010. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

nekem volt 1 Erika osztálytársam. Szürke egérke, iwiwről tudom hogy mai napig is, de kint él Írországba... olyan semmilyen.

Egyébként én is imádom a nevem, tehát ez a jó. Én a lányomnak is a sajátomat adtam.

2010. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
56%
1 h*lye p*csa :D
2010. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hülye p*csa? uhh... bunkó ovónéni? uhh... látom, nem rossz tapasztalatok :-) nembaj, írjatok még :-)
2010. jan. 23. 12:29
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Igy névről nekem a volt oszt.társam jut eszembe, aki olyan volt, mint egy k*rva. :S

De ez nem számít, mindenki ahhoz hasonlítja a nevet, akit ismer...

Ha találkoznék egy kedves, aranyos, szép Erikával, akkor vele biztosan szívesen elbeszélgetnék. :) [De olyannal, mint a volt oszt.társam, nem!]


15/F

2010. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
egy aranyos, csupaszív, okos, energiabomba lány, aki folyton reménytelenül szerelmes. ez Erika barátnőm jellemzése :)
2010. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva az 1., akinek vörös haj, zöld szem, kissé teltkarcsú alkat jutott eszébe? Valószínűleg így néz ki az ismerőse, aki Erika.

Én is az vagyok, és meg vagyok vele elégedve. Azt hiszem, ha az ismerőseimet kérdeznék ezzel kapcsolatosan, akkor ha rám gondolnak, jó dolgok jutnának eszükbe a névvel kapcsolatosan! :-)

2010. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!