Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 28 éves bratyóm...

Van egy 28 éves bratyóm akivel szeretnek nagyon jóban lenni, de nem érdekbol en 20 éves leanyzó vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék hogy oszintén el tudjunk beszélget,nevetgélni.Milyen témákrol tudnek vele beszelgetni?Tudom hogy ismernem kell.Van egy olyan érzésem hogy mivel én fiattalabb vagyok és nem tudok még felmutatni semmit igy lekezel és néha egy senkinek néz.Velem is lehet gond szerintem mert mindent elmondok amit érzek vagy gondolok bármirol.Talán még pár évet komolyodom másabbul fogom látni a dolgokat.
2008. aug. 11. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

tévedsz, egyáltalán nem gond az, ha elmondod/kimondod/ amit érzel, vagy kimutatod az érzéseidet. sőt: kifejezetten jó, hiszen így legalább tudják az emberek, hogy hányadán állnak veled, és nem utolsósorban magabiztosnak is tűnsz. a sráccal pedig simán jóba lehettek: szerintem nem kezel le pusztán azért, mert fiatalabb vagy!

elsősorban olyan témákat kell keresnetek, ami közös bennetek, azaz ami mindkettőtöket érdekel (derítsd ki a hobbiját--> szeret focizni? kérdezd meg, melyik a kedvenc csapata, mit szólt az EB-döntőhöz....). Innentől kezdve a beszélgetés simán fog menni. Sok sikert, és várom a beszámolódat! ;)

2008. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia!Én is épp így voltam...én 19 vagyok,bátyám meg 29 és mindig rosszban voltunk,szinte néha már ugy éreztem,h szégyell ha valahova velem kellett volna mennie...amiota van barátnője teljesen joban vagyunk...mutkor elhozta először bemutatni a barátnőjét akivel nagyon jol elbeszelgettünk meg minden és azota valahogy másképp néz rám,fürdőbe járok velük meg hasonlok...pedig életemben eddig soha nem mentem vele fürdőbe...én is gondolkodtam,hogy hogy is tudnám javítani a kapcsolatom vele és magátol jo lett :))
2008. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is 9 évvel idősebb a bátyám. Mi is hasonló helyzetben voltunk. Amikor még kicsi voltam, állítólag nagyon sokat foglalkozott velem, aztán már ő is inkább a barátaival ment el, és nem velem babázott. Ez meg is érthető. Sajnos nálunk sem alakult ki az, hogy egymással elbeszélgessünk komolyabb témákról, vagy bármi másról, nemúgy, mint azoknál, akik között jóval kisebb a korkülönbség. Én is sokáig úgy éreztem, hogy nem szeret, mert állandóan megintett, ha nem megfelelően csináltam valamit (hiszen ő éretebb volt, és csak megóvni akart)...aztán évekkel később megtaláltam a fényképemet az övéi között (nem én adtam neki oda, valószínűleg ő vette el)...ekkor jöttem rá, hogy büszke rám, és szeret, csak sajnos kimaradt a közös játék, cinkoskodás...
2008. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt szeretném, amit te leírtál a kérdés után. Bátyám 6 évvel idősebb nálam. A múltkor úgy adódott, hogy a szerelő egész nap dolgozott nálunk, és nem tudott elvonulni a szobájába és "kénytelen" volt beszélgetni velem. Elkérte a telefonomat és épp a barátom volt kirakva háttérnek és kérdezte ki ő. Meglepődött, hogy valakinek én is nőként számítok, és innentől éreztem, hogy ő még mindig ugyanaz a féltő báty, aki volt:), csak eltávolodtunk egymástól. (suli,barátnője) És azóta apróbb dolgokban keresett, tehát te is keresd a társaságát tesódnak, észre fogja venni, hogy érdekel téged és szükséged van rá.
2008. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!En lennek megint : )

Nos,néhány hónappal ezelott fordultam,hozzatok.beszelgettem a tesommal es kellemeset csalodtam vele kapcsolatban.Hosszasan beszlgettunk azota,igaz en elkerultem mas orszagba tole egy idore.Megerto volt es haragszik ram ugy erzem hogy "otthagytam".De talan majd megbekul a dologgal hogy nem figyelhet mindig mint egy "félto apuka"

Nagyon koszonom a válaszokat..

-Kl-

2009. máj. 6. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!