Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki erőszakt...

Van itt olyan nő, aki erőszaktevés után terhes maradt?

Figyelt kérdés
Megtartottad a babát? Mennyi idős voltál, amikor megszülted? A családod hogyan állt ehhez, hogyan segítettek, mennyire támogattak téged, próbáltak tanácsot adni abban, hogy megtartod a gyereket vagy sem? Egyáltalán hogyan lehet egy ilyet feldolgozni?

2014. okt. 10. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem tartanám meg.Kinek kell egy olyan kölyök aki erőszakból készült.Az ember annak szül akit szeret,nem egy vadidegen jött ment undorító senkinek.
2014. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet. Csak az abortusz gondolata...nem valami erkölcsös dolog. Vagy, lehet ezzel a tudattal tovább élni? Hogy megöltem a gyerekem, épp most lenne ennyi-annyi idős..
2014. okt. 10. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Erőszaktevés után 72 óráig még működik a B terv, szóval nincsen semmiféle baba.
2014. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Az abortusz NEM gyilkosság, és nem erkölcstelen. Ilyen esetben pedig az egyetlen megoldás.

Senki nem akar egy bűnözőtől gyereket, főleg, hogy a gyerek örökölheti az apja hajlamait.

2014. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát én inkább abba gondolok bele, hogy megöltem a gyerekemet, és most lenne ennyi-annyi idős, minthogy a gyerekemnek magyarázgatnom kelljen, hogy neki miért nincs apukája, miért nem volt tervezve stb. Ja és azt ne felejtsük el, hogy elég nehéz egy ilyen szintű traumát feldolgozni, ha minden egyes alkalommal, mikor a gyerekedre nézel, eszedbe jut a szexuális erőszak maga is.
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ab erkölcstelen..az erőszak nem?Én bele halnék rám mászna egy undorító féreg.Magát az erőszakot sem lehet soha kiheverni,nem megfejelni egy ilyen gyerekkel.A gyerek meg mindig emlékeztetné rá,ha akarná sem tudná elfelejteni.
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Én minden porcikámmal ellenzem az abortuszt, mármint abban az esetben, ha fel lehetne nevelni. De azt gondolom, ez az az eset, amikor igenis meg kell hozni ezt a döntést. Én nem tartanám meg.
2014. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Én már beszélgettem olyan lánnyal régebben, aki állítólag egy megerőszakolás után lett terhes és mire rájött, hogy terhes, már nem lehetett elvetetni...

Viszont tovább nem tudom a sztoriját, az óta nem láttam...

2014. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem tartottam volna meg.

Nagyon nehéz volt talpra állni utána, élni tovább az életem, a házasságom is megviselte a dolog.

Belegondoltam, hogy esetleg az apjára hasonlítana....


Ráadásul bármilyen hihetetlen, ebben az esetben meglennének az "apának" is a jogai, pl láthatás.


Egyébként ha valaki kórházba megy ilyenkor (engem mentő vitt), automatikusan adják a 72 órás tablettát. Az én esetemben legalábbis így volt.

2014. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Van olyan ismerôsöm, aki sajnos erôszak áldozata lett.

Ô azonban az eseményt követôen még aznap feljelentést tett, ehhez orvosi látleletet vetetett, ahol azonnal esemény utáni tablettát is kapott.

Pluszban utána megcsináltatta a különbözô szûrôvizsgálatokat is (Hepatitis, HIV, stb.).

Nagyon becsülöm ôt ezért, hogy képes volt minderre egy ekkora trauma után.?

2014. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!