Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változzak, csak mert úgy...

Változzak, csak mert úgy érzem, ő életem szerelme?

Figyelt kérdés

Szóval van valaki, akivel majd 2 évet voltunk együtt. Nekem ő volt életem szerelme, de meg akart sok mindenben változtatni. Pl.: Én fiús vagyok, szeretem a horgászatot, a pókert, a focimeccset. Ő ezeket nem szereti, és nem is tűri, hogy csináljam/nézzem. Emellett ő hívő akar lenni, én nem.

Na most hiába szeretem úgy, mint sose fogok senki mást, ez a beszabályozás tönkre tenné a kapcsolatunkat, ugye?

De akkor hogy lépjek túl rajta? (első igazi szerelem, első orgazmus, pedig már volt dolgom pár férfival)



2014. okt. 12. 21:42
1 2
 1/15 Puliszkas ***** válasza:
97%
Ne légy hülye.Ez az ember nem szeret.Vagy ha másképpen fogalmazok:az a nő akit ő szeretne nem te vagy.Úgy akarod leélni az életed,hogy mindig szerepet játszol?
2014. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ebbe nagyon igazad van! Mindig egy őáltala elképzelt ideállá akart változtatni, és eleinte hajlottam is rá. De hogy felejtsem el?
2014. okt. 12. 22:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nem tudnék ennyire szeretni valakit, aki teljesen meg akar változtatni, ilyen alap dolgokban, és ennyire nem illünk össze.
2014. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem, miért szeretem ennyire. Nem ő az első férfi az életemben, mégis annyira megérintett, hogy még meg is tértem volna érte, pedig nem vagyok hívő, sőt. (csak az akadályozott meg benne, hogy elhagyott, majd visszajött, de mondtam, h nem hozok ekkora áldozatot, h ő egy kis balhé után itt hagyott )
2014. okt. 12. 22:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért vonz ennyire, mert olyan reménytelen eset? :)
2014. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom. :) Sok reménytelen esetet sodort az utamba sajnos az élet (vagy őket választottam tudat alatt), de nem tudo, miért ragaszkodok hozzá annyira, mikor az eszem tudja, h tűz és víz vagyunk, a szívem mást érez.
2014. okt. 12. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a szex miatt ragaszkodsz ennyire hozzá? Tudom banálisnak tűnik, de ha az nagyon működik akkor baromira nehéz elszakadni a másiktól.
2014. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem, hogy kedvéért meg tudnál térni, max úgy csinálni, mintha hinnél valamiben, amiben nem. Hiába mondja valaki azt, hogy a Télapó létezik, ha te nem hiszed el, max úgy csinálsz, mintha létezne..

Nem az a kérdés, hogy változz-e, hanem hogy hogyan lépj tovább. Nagyon jól leírta valaki: a srác nem téged szeret, hanem elképzelt egy bizonyos személyiséget a testedbe, és azt a nőt szeretné. Az a nő nem te vagy. Ezzel a fiúval nagyon jól működik a kémia közöttetek, ezért érzed magad olyan jól vele az ágyban, de a személyisége egyáltalán nem olyan, akivel boldog lehetnél hosszú távon. El fog múlni, ha fél évig nem beszélsz és nem találkozol vele. Kikerülsz a "hatósugarából". Ne erőltess olyasmit, ami nem működik. Minden szakítás nehéz, időt kell adni, hogy elmúljon.

2014. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, megmondom őszintén. Mert sose volt ilyen jó, senkivel. És neki sem. De ma pl. beszélgettünk 3 órát, és attól is jobb kedvem lett, tehát maga a jelenléte is jókedvre derít.
2014. okt. 12. 22:41
 10/15 A kérdező kommentje:

8as, igazad van neked is.

De mi 2 hónapja szakítottunk, és minden nap beszélünk, nem tudjuk elengedni egymást. Hol én, hol ő mondjuk, hogy ez nem egészséges, de fél nap után keressük egymást. Tudjuk, h egyikünk se fog változni, de mégis, nem bírjuk egymás nélkül.

2014. okt. 12. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!