Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Hogyan változzak...

Mi van velem? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában, hogy egyáltalán nincs életkedvem. Reggel nincs kedvem felkelni, napközben is csak vonszolom magam, addig jó míg alszom. Nincs kedvem semmihez, még mosolyogni sem pedig alapból mosolygós és jókedvű vagyok. Ha egyedül élnék nem is csinálnék semmit de van egy kicsi feleségem és két gyerekem, már csak miattuk is érdemes lenne erőt venni magamon de nem megy. Nem történt semmi rossz mostanában. Szerintetek mi van, és mit csináljak, hogy újra a régi legyek?

29/F


2013. aug. 21. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kicsit elfáradtál a hétköznapok taposómalmában.

Próbálj egy kicsit egyedül lenni, kipihenni magad, ha van hobbid azzal foglalkozni.

A feleségeddel csináljatok közös programot, mondjuk egy hajóút a Dunán, ebéd és hazamanetel, de vihetitek a gyerekeket is (bár nem tudom, hogy hány évesek).

esetleg kirándulás az erdőben, ezek nem olyan költségesek.

Tudom nehéz elindulni és megszervezni, de ha már ott vagytok biztos szuper lesz, szép emlék, ezektől szerintem visszazökkennél.

2013. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondta + vitaminhiány. Komoly! Hiába van nyár, hiába van zöldség, gyümölcs dömping, belőlem a kánikula, a stressz, a korán kelés, a napi robot kiszívja a maradék energiát is. Egy jó multivitamin, és ismét erőre kapsz! :)
2013. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az élet értelme mélyebben, ajánlok egy könyvet. Ez majd kimozdít. Echart Tolle, A most hatalma a gyakorlatban. Végre elkezdhetsz élni!
2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Barátom!

Bár ezt meglehetősen régen írtad és remélem, hogy elmúlt, mindőssze azért regisztráltam ide, hogy írjak Neked.

Én nagyon jól ismerem ezeket a szimptómákat és ez vissza is térhet, ha magától múlt el. Ezek tipikus depressziós jelenségek. Egyik napról a másikra jelentkezik először, rendszerint az illető maga sem érti. El kell menni pszichiáterhez. Nem szégyen. Ő tudni fogja, hogy mi a további teendő. Ez egy biokémiai folyamat, nem tehetsz róla, van hajlam is rá. Könnyen lehet, hogy gyógyserre lesz szükséged, de ne ijedj meg! Én nagyon régen vagyok kénytelen szedni és semmi bajom. Ki is lehet gyógyulni belőle. Alighanem valami nagy nyomás, vagy olyan más krízis ért, amit talán észre sem vettél. Jó lenne tudnom, hogy mi lett Veled. Édesanyám a megye legjobb pszichiátere volt, azért tudok többet ezekről a dolgokról - és nem szégyellem. :)

2014. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!