Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog az,...

Mennyire normális dolog az, hogy édesanyám arra hivatkozva, hogy ő dolgozik, itthon nem csinál az ég világon semmit?

Figyelt kérdés
Anyu 59 éves, dolgozik, hétvégéje szabad. Hétköznap sem csinál semmit, hétvégén meg azért nem, mert arra hivatkozik, hogy ő fáradt! Ez alatt azt értem, hogy nem söpör fel nem mos fel, nem pakol össze, ne főz, nem mos, csak van.

2014. okt. 13. 10:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves vagy es mit csinálsz?
2014. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb magyar férfi és otthon lakó felnőtt "gyerek" így él. Nekik szabad?
2014. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%
Nézz körül van pár ilyen kérdés az oldalon. A többség szerint tök normális ha valaki 2-3-4 hetente takarít. Komolyan elképesztő.
2014. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 manó1235 ***** válasza:
100%
Lehet hogy eddig mindent megtett és egy idő után belefáradt.. az én anyum is ilyen 50 éves és mostanában egyre több mindent csinálok meg helyette itthon, de én megértem, én még tanulok ő meg már elég sok éve melózik és bele unt a folyamatos robotolásba inkább pihen itthon ha hazajön hétvégén meg elmennek valamerre édesapámmal aminek külön örülök mert eddig alig kapcsolódtak ki ketten.
2014. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Szombat reggel állj elé a takarító eszközökkel: gyere édesanyám, együtt összetakarítunk, bevásárlunk és főzünk valami finomat!
2014. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Kik élnek együtt? Anyukád, apukád, te?

Ki mennyit dolgozik? Ki mit segít otthon?

Azért majdnem 60 évesen nehezebb ám dolgozni is és utána még otthon is dolgozni. Kell idő a pihenésre, ha nem akar az ember kipurcanni.

2014. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Normalis az, hogy Te itt kerdezel, ahelyett hogy besegitenel? Ja, mindig megcsinalta? Most meggondolta magat, segitsenek a csaladtagok is. Igaza van edesanyadnak, gratula neki.
2014. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Te hány éves vagy, mit csinálsz a hétköznapokban? Anyukáddal élsz vagy már nem? HA anyukáddal, te milyen/mennyi házimunkákat csinálsz?
2014. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

És akkor? Megcsinálhatja apukád is, vagy te. Nem csak a nők privilégiuma a házimunka.

Én huszonévesen is úgy érzem magam néha, hogy kipurcantam, elég volt, nem érdekel. A párom rám néz, látja hogy most használhatatlan vagyok, és megcsinálja a dolgokat ő. Ez ilyen egyszerű.

2014. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton fogjatok össze apukáddal,és az egész család álljon neki házimunkázni,és főzni.Ennyi!

Minden nem szakadhat az ő nyakába (bár sajnos a legtöbb helyen így van)

2014. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!