Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Itthon lakom most,kényszerhelyzet egyenlőre.

Édesapámmal és az öcsémmel.

Nem is lenne semmi probléma,a lakás nagy DE

az öcsém(23) ahol tud keresztbe tesz,nem dolgozik,nem segít itthon semmiben,nem fizet a rezsibe,rajtunk élősködik,élelmet sem vesz-felfalja amit a hűtőbe talál,természetesnek veszi hogy van tiszta ruhája,soha nem mosogat.

Én próbálok rá hatni hogy így nem lesz életképes ha egyszer magára marad és én sem vagyOk csicska de mintha a falnak beszélnék.

Azt nem tehetem meg hogy nem mosogatom el vagy mosom ki az övét is mert nem érdekli,nem zavarná a kosz,igénytelen,én viszont nem bírom a rendetlenséget.

Hogy lehetne rá hatni?

A baj az hogy apum meg védi mert nem akarja bántani és ezzel nem fogja fel h rosszat tesz neki:S


2010. jan. 23. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

rakd ki

NEM DOLGOZIK?

2010. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Dolgozott egy ideig,abból van pénze amit rejteget és csak saját kiadásai vannak(számitógép,bulik)

Nem tehetem ki mert apum nem bántja és nem tudok hatni rá.

2010. jan. 23. 19:34
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem értem.. miért mosol-főzöl rá? ez ilyen egyszerű. ne csináld meg, és kész.
2010. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
jah, hát ha te azért vagy a cselédje, mert nem tudod elviselni a koszt, akkor a te dolgod :) mondjuk bedobálhatnád a szobájába, stb. ami nem tetszik.
2010. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Irtam.muszáj vagyok megtenni hisz egy háztartásban élünk és ha nem teszem akkor én szagolom a mosatlan ruhát és edényt!!!!őt nm érdekli ha kosz van!!!
2010. jan. 23. 19:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán észbe kapna ha nem csinálnál neki meg semmit!

Beszéld meg apukátokkal is hogy a fia egy olyan emeber lesz kai magán majd nem tud segiteni ha férjhez mész és ne adj isten ő is meghal!

Meg kell tanitani tisztaságra rendre!fenyegesd meg hogy elveszit titeket ha tovább folytatja!

2010. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam a "bedobálom a szobájába " módszert de visszadobálja és b@szik rá.apu meg érthetetlen okokból mellette áll:-(merthogy ő fiú ez nem az ő dolga lenne.

Már nem tudom meddig bírom!!!

2010. jan. 23. 19:47
 8/22 A kérdező kommentje:

Én elmondtam nekik h ez így nem jó,de szerintük én vagyok túl tisztaságmániás és túlreagálom a dolgokat.

Szerintem a napi fürdés és a mosogatás nem mánia!

2010. jan. 23. 19:49
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
A te bajod. Még a mosogatást megértem, de hogy ki is mosod a ruháját? Te magadból csináltál hülyét mindegy, hogy mentegetőzöl.
2010. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
sztem viseld el a koszt. hülye vagy, hogy önként a cselédjükké váltál.
2010. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!