Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?...

Mit tennél ilyen helyzetben? Maradnál vagy mennél? Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés
Tegyük fel férjed,feleséged külföldre menne dolgozni,de neked itthon jól fizető állásod lenne,viszont a másiknak nem lenne munkája.De kapna külföldön munkát.Vele mennél és feladnád az itthon fizető jó munkádat,csak azért hogy együtt maradjatok,vagy megvárnád hogyan alakul ott?Azt hozzátenném hogy nem kihült langyi kapcsolatról beszélek,hanem ahol erőteljes,heves érzelmek vannak.
2014. okt. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
"Erőteljes,heves érzelmek"... ezt kifejtenéd bővebben?
2014. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam meg,arra utaltam hogy nem egy langyi kapcsolatról van szó.Erős érzelmeket akartam írni,ahol nagyon nem mindegy hogy együtt vagy külön vagyunk.De megkérhetnélek hogy a kérdésre válaszolj?:)Köszi
2014. okt. 15. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha talál nekem is munkát odakinn, akkor mennék. Vagy ha eltart. Amúgy nem, mert tudom, mennyire nehéz munkát találni, pláne jól fizetőt... eszembe se jutna elindulni a bizonytalanságba. Egyébként is, ez nem csak a munkahelyekről szól... Most ki akartok költözni, vagy nem? Milyen országba, melyik városba mennétek? Mit szól hozzá a család? Mit terveztek a jövőben? Átmeneti munkahelyet talált, vagy ott szeretne elhelyezkedni hosszútávon? Ezeket át kéne gondolni...
2014. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jól fizető munkahelyet SEM adnék fel egyből.

Majd ha bevált az adott helyen, majd ha tudni lehet, hogy nem válnak meg tőle egyből... stb.

És természetesen ekkor is csak akkor, ha az ő új fizetése az én régimet is bőven fedezi (belekalkulálva, hogy kint drágább az élet..).

2014. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem kapcsolat, ahol felmerül az, hogy külön éltek...
2014. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megoldható lenne ,természetesen a párommal mennék .! Egyébként van a témában tapasztalatom bőven . Nagyon jó és erős ,stabil kapcsolatban élünk a párommal 13 éve ,ami nem megszokás,hanem NAGYON szeretjük egymást . 3 éve jött külföldi munkalehetőség a páromnak ,amivel éltünk ..és nem is bántuk meg . Mindig terveztük külföldöt ,a kitelepülést és amikor nem is számítottunk rá ,akkor jött a lehetőség . Sajnos nem tudtam (tudtunk ,van egy 4.es gyermekünk is) vele menni ,mert a szállás nem olyan volt . Eleinte szállón lakott ,majd a munkatársával bérelt . Kint nagyon nem egyszerű lakást bérelni .. ha van valami,azonnal le kell csapni rá .. De türelemmel kell lenni ,mert mindez időbe telhet .. Mi is most állunk már a kiköltözés előtt .. végre :-) ,hál istennek a kapcsolatunkra sem volt káros hatással ez az életmód ,ahogy tudott a párom jött (max. 4 hetente) ,vagy pedig m mentünk . Szóval én ha a helyedben lennék ,én nem hezitálnék ,hogy menjek -e ,vagy maradjak .A páromat választanám .. Lehet azt mondanám ,először menjen ő nézze meg milyen a meló ,ha minden klappol akkor 1-2 hónap múlva mennék utána .
2014. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!