Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ebben a helyzetben a...

Mi lenne ebben a helyzetben a megoldás?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekedek anyukámmal,ideges vagyok,reszketek mint a kocsonya,néha már a szívem is nyilal.Mindenen vitázik,szóltak már neki az ismerősök is,mamám is szólt már rá de lehurrogta,és amióta nincsen apa,nincsen aki megvédjen.Mondtam már hogy beszéljük meg a dolgokat,de nem megy,mondtam menjünk el terápiára,erre jött a lehurrogás.Múltkor is ideges voltam,elrohantam motorozni,és baleseteztem.
2012. ápr. 21. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A nincsen apukád arra utal hogy már nem él? nem lehet hogy nagyon megviselte és csak így tudja levezetni a dühöt még ha nem is tudatosan?
2012. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elköltözött,pont miatta.De mivel nincs lakása stb.,nem mert gyerekelhelyezési perbe kezdeni,mert nem volt rá pénze+úgyse oda helyeztek volna.14/f.
2012. ápr. 21. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ebben a nehéz helyzetben úgy viselkedni h minél kevesebbet tudjon beléd kötni. Fókuszálj a tanulásra, amennyire csak tudsz és a jövődre, csak ki fog alakulni ez a helyzet :S :S

Esetleg ha kiszednéd belőle h mi a baja... :S Nehéz ügy.

2012. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondjai voltak, apád meg lelépett, várható volt, hogy ezt most kamatostul te kapod a nyakadba. Depresszió, stressz. Ha ideges, kerüld, ha nem, próbálj kedves lenni vele, beszélgetni, vidítani.
2012. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne meghallgatni a másik felet is..
2012. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!